Rolnik551

Pronar 82-Wyciek z orbitrola

Polecane posty

Rolnik551    2

Witam cieknie mi gdzieś koło orbitrola pod kabiną gdy się olej rozgrzeje jak się dostać do orbitrola bo od spodu to rozdzielacz zasłania

dawcio2218    18

W kabinie między siedzeniem kierownica masz pod wykładzina dość spory otwór przykrecany na środki idą tam dwa węże i one lubią się przetrzeć u mnie tak bylo

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    799

Piękna podpowiedz gratuluję. 

Musisz zdjąć prawy boczek i środkowy pod deską rozdzielczą. Pod prawym są przykręcone wężęea spod środkowego dostaniesz się do śrub orbitrola. 

W każdym razie pierwsze określ z czego się leje odkręcając choć jeden boczek pod deską rozdzielczą.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Rolnik551    2

Możliwe że czujnik bo również zapala się kontrolka od ciśnienia oleju od tego czasu gdy zaczęło ciec i ciężko kierownica chodzi dlatego o orbitrolu pomyślałem jutro zajrzę trza wymienić na żniwa

gaga195    28

Podejrzewam że leje się z rozdzielacza do wyjść hydraulicznych. Odkręcają się tam śrubki na tłoczkach, wystarczy dokręcić i spokój. A to że ciężko się kręci to obstawiam pompe wspomagania koło alternatora/bąka od oleju.

Rolnik551    2

Pany mam orbitrol 160 a. Pompę oryginalną pewnie 14 orbitrol również oryginał czyli trzeba by pompę 16l?

Przeciekow nie ma siłownik nowy a kręci się kiepsko 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , drodzy koledzy i koleżanki mam problem z Pronarem 82 SA ... mianowicie ostatnio podczas wykonywania podorywki coś się zchrzaniło z silnikiem , jechałem normalnie na prawie maksymalnych obrotach i było okej aż nagle na uwrociu zdjąłem nogę z gazu i zauważyłem że silnik nie pracuję tak jak powinien i co ok. 2-5 sekund puszcza chmurę niebieskiego dymu i tak jakby na mocy stracił ponieważ podczas ruszania z dwójki drogowej na żółwiu ma problem się na pusto zebrać . Ma przepracowane 4000 mtgh i wcześniej (tak od 2400 mtgh) stopniowo coraz to bardziej zaczynał kopcić na czarno jak ruska lokomotywa bez obciążenia ( na pusto pod lekką góreczkę ) . Miał ktoś kiedyś taką przygodę ze swoim mtz`tem ?
      Dodam że na postoju na bardzo wolnych obrotach co 5 minut tak jakby na chwilę nie pracował na wszystkich garach i po chwili wydaję dźwięk jakby ciągnął 20t i szaro siwy dym 
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??
    • Przez Wicher1337
      Witam jakie są opinie Pronara 82tsa opowie mi ktoś wady i jego zalety??
    • Przez pafeu
      Witam. Posiadam pronara 82a i niedawno był robiony remont skrzyni biegów, ponieważ nie było można zmienić biegów na szosowe. A podczas wczorajszej orki pod górę kiedy ciągnik miał opór wyskakiwały nonstop co kilkanaście metrów biegi polowe. Bieg był wduszony natomiast musiałem zmienić na luz i spowrotem na bieg polowy. Na biegach szosowych jest wszystko w porządku. 
    • Przez Krystian2152
      Witam.Owijam bele owijarka Pronar i wychodzi mi z rolki foli 750 28bel. Dlaczego tylko tyle???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.