Skocz do zawartości
SokolLS

Claas arion 530 błąd id7680h

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
SokolLS    4

Coś jest nie tak. Wałek włączę, pojeżdżę z pół godziny i wyrzuca błąd i sie wyłącza a potem nie można go włączyć. Zgadze ciągnik pokombinuje wajcha od zmiany obrotów walka i dopiero sie włączy i po 30 sekundach wyłączy. Co jest nie tak? Ma ktoś książkę z błędami?

andrejw19    0

Niedawno u znajomego był ten sam problem. Okazało się że winna była wiązka. Serwisantom, możesz wspomnieć o tym bo pierwsze czego będą szukali to czujnik i moduł. Każą Ci wymieniać i niepotrzebnie w koszty wejdziesz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Mam kilka pytań odnośnie skrzyni biegów z rewersem elektrohydraulicznym w claas celtis:
      1. Czym może być spowodowane to, że przy używaniu nożnego sprzęgła i ruszaniu do tyłu sprzęgło "bierze wyżej" i gwałtowniej niż przy ruszaniu do przodu?
      2. Czy kalibrację sprzęgła/skrzyni w celtis 446 da się wykonać bez podpinania komputera?
      3. Co jaki okres powinno się wykonywać kalibrację?
    • Przez Bartek234
      Jaką ma szerokość całkowitą heder którego szerokość  robocza  wynosi 3.6m
    • Przez tomb2
      Może coś o nim konkretnego powiecie jak sie sprawuje i ogólnie na temat tej serii :lol:

Najbardziej interesowałoby mnie jakieś info o 426
    • Przez sebek1981
      Od nowego roku ,nowy Claasik
      Z tego co wiem będzie jeszcze jeden nowy model
    • Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Chciałbym się zorientować ile może kosztować złożenie przedniego TUZa oraz ile może kosztować taki TUZ. Może być używany. Ciągnik to Claas Ares 657 ATZ