• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawlaki
      Witam ,pomóżcie mi podłączyć koguta do mf6140 . Przy dachu jest kabel zasilający który trzeba podłączyć do koguta , ale nie wiem gdzie on później idzie czy do bezpieczników czy do wyłącznika i którego , bo przy kierownicy mam trzy zaślepione i dwa pod dachem też zaślepione czyli też wolne . Proszę o pomoc w podłączeniu
    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez woxniu
      Witam, jestem właścicielem ciągnika CASE JXU 105 i mam problem dotyczącym "koguta" gdyż fabrycznie w tym modelu na dachu jest metalowa podstawa pod koguta, aczkolwiek mam pytanie jak mógłbym go zamontować na jakimś uchwycie, rurce, ponieważ z dachu on po prostu spada zbyt często.

Prosiłbym o jakieś wskazówki, dzieki z góry.
      Pozdrawiam WOźniu
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam posiadam Zetora 8011 Turbo i mam takie pytanie, czy dało by się założyć do niego koguta?
      Z tego co wiem to widziałem już kilka podobnych sprzętów z kogutami.
      Mój zetorek często jeździ z opryskiwaczem itd, często wieczorami..
      Chciałbym żeby był bardziej widoczny oraz nie stwarzał zagrożenia.
      Może ktoś już montował koguta w podobnym traktorze..
      Prosiłbym o pomoc, a mianowicie jak to zrobić?
      Co z włącznikiem, gdzie najlepiej kupić i czy warto tzn czy długo wytrzyma
      Tak wygląda
    • Przez Danielson21
      Witam. Wpadłem na pomysł aby podpiąć drugiego koguta. I problem jest taki żeby nie rozkręcać całej kabiny to podłączyłem się pod pierwszy kogut (kable wychodzące z kabiny do uchwytu ). I gdy łączę się z drugim kogutem  pali bezpiecznik 5A. Ponieważ fabrycznie traktor ma rozdzielenie na dwa bezpieczniki ale chciałem pokombinować i na próbę wstawiłem bezpiecznik 7.5A i wszystko ładnie śmiga i chciałbym się zapytać czy nie dojdzie do spalenia kabli w instalacji ? Albo innych komplikacji.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.