szy1993

pilne! zbiornik 5000l na paliwo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szy1993    6

Witam,

piszę nowy temat gdyż sprawa jest dosyć pilna.

czy zbiornik paliwa o pojemności 5000 litrów trzeba najpierw zgłosić do udt? co grozi za to jeśli się tego nie zrobi ? 

 

zbiornik został zakupiony i co należy zrobić żeby móc go zatankować i nie dostać jakiejś kary ? 

 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szy1993    6

ale czy trzeba to robić? przecież pod udt podlegają też między innymi sprężarki powietrza, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe a przecież chyba nikt tego nie zgłasza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

jeżeli tak jest zapisane w ustawie to trzeba. takie są wymogi. a wiadomo ze życie to weryfikuje i jest jak jest. ale jak będzie kontrola to będzie ładny mandat, albo póki ktoś nie podp...doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

a jak już raz to zgłosisz to będziesz już zawsze pod udt i jak przyjadą sprawdzić np stan zbiornika to i na inne narzędzia zwrócą uwagę i będą ci suszyć głowę a wszystko to pieniądz... zbiornik oryginalny, atest posiada i tego bym się trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volderize    0

Zbiorniki na paliwa do 5000l nie podlegają pod UDT. Wiem, bo ostatnio taki kupowałem i orientowałem się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_Szuka    70

Tutaj trzymajcie prezentacje zbiornika firmy Diesel&Oil. Osprzęt we wszystkich firmach praktycznie ten sam. Tutaj mają grubą ścianke, i szybko realizują zamówinia. Przyjadą, postawią , skalibrują, pokaża  co i jak na miescuy w cenie ;) Wszystko w fillmie ;) Pojemności jakie chcecie ;)

 

 

Edytowano przez Rolnik_Szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hary6400
      witam mam john deere 7820 , gdzie w tym sa bezpieczniki to jest taki sam model jak 7720 albo 7920 w ktorym miejscu ,
      i mam z nim problem ostatnio na polu wyskoczył mi komunikat  ze mam niski poziom paliwa . chociaz przed wyjazdem wtankowałem około 120 litrow pozniej wyswietliło system poziom paliwa i ciagnik zaczał przerywac i zgasł, na słupku wyskoczyła mi jedna kreska paliwa a jak wjezdząłem na pole miałem prawe cały bak  paliwa ,  teraz  ciagnik pracuje na polu i cały czas komunikta niski poziom paliwa choc jest pelen co mogło sie stac , gdzie dostac sie do  czujnika poziomu paliwa 
      prosze o pomoc
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam zużywam rocznie około 60t RSM przechowuje go w mauzerach 1000l i trochę mnie to wkurza bo  do napełnienia opryskiwacza potrzebuje 2 traktora z turem i mauzery zastawiają mi podwórko nie znacie jakiejś firmy z wielkopolski , z dolnośląskiego opolskiego czy łódzkiego która wydzierżawiła by mi zbiornik na warunkach że muszę go napełnić przynajmniej 2 razy w ciągu roku  albo na innych zasadach?
    • Przez michal_t25
      Witam
      Jak odkręciłem ten dekielek z tabliczką to wylało się paliwo (niewiele), ale czy powinno tam być?
      A dlaczego odkręcalem? Bo ostatnio wszystko na zewnątrz w pobliżu pompy było zabryzgane paliwem, tylko w czasie jednego momentu, którego dokładnie nie widziałem, ale zauważyłem skutki. Ujście najwidoczniej było z tych plastikowych osłonek - bo tam było potem jeszcze nieco wilgotno. To już się nie powtarza, ale ogólnie może tam gdzieś jakąś uszczelkę należy wymienić. Wuj mówił, że tam raczej nie powinno być paliwa - tylko w jednej komorze.

    • Przez t25a1
      Kupie 2 zbiorniki mauzer 1000l uszkodzone(pęknięte, dziurawe). Najlepiej woj podkarpackie.
    • Przez elpolacco
      Sprzedam silos na zboże.Pojemność ok. 10T. Wymiary widoczne na zdjęciach.
      Średnica zbiornika: 2.4m
      Wykonane z blach o grubości: 3mm.
      Zbiorniki czyste, magazynowane były w nim tylko pasze. 
       
      Miejscowość: Wolbrom (małopolskie)
      Możliwość transportu w dowolne miejsce w okazyjnej cenie.
      Cena: 3000zł.
       
      Zdjęcia w ogłoszeniu:
      https://allegro.pl/silos-paszowy-zbiornik-na-zboze-10t-i7453786433.html
       
      Więcej informacji udzielę telefonicznie
      Tel. 5O2 O21 846
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj