Skocz do zawartości

Polecane posty

szy1993    1

Witam,

piszę nowy temat gdyż sprawa jest dosyć pilna.

czy zbiornik paliwa o pojemności 5000 litrów trzeba najpierw zgłosić do udt? co grozi za to jeśli się tego nie zrobi ? 

zbiornik został zakupiony i co należy zrobić żeby móc go zatankować i nie dostać jakiejś kary ? 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 

szy1993    1

ale czy trzeba to robić? przecież pod udt podlegają też między innymi sprężarki powietrza, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe a przecież chyba nikt tego nie zgłasza 

Wiadomość z agroFakt.pl

Renault145    3

jeżeli tak jest zapisane w ustawie to trzeba. takie są wymogi. a wiadomo ze życie to weryfikuje i jest jak jest. ale jak będzie kontrola to będzie ładny mandat, albo póki ktoś nie podp...doli

sadek9    27

a jak już raz to zgłosisz to będziesz już zawsze pod udt i jak przyjadą sprawdzić np stan zbiornika to i na inne narzędzia zwrócą uwagę i będą ci suszyć głowę a wszystko to pieniądz... zbiornik oryginalny, atest posiada i tego bym się trzymał

volderize    0

Zbiorniki na paliwa do 5000l nie podlegają pod UDT. Wiem, bo ostatnio taki kupowałem i orientowałem się w temacie.

Rolnik_Szuka    70
Napisano (edytowany)

Tutaj trzymajcie prezentacje zbiornika firmy Diesel&Oil. Osprzęt we wszystkich firmach praktycznie ten sam. Tutaj mają grubą ścianke, i szybko realizują zamówinia. Przyjadą, postawią , skalibrują, pokaża  co i jak na miescuy w cenie ;) Wszystko w fillmie ;) Pojemności jakie chcecie ;)

Edytowano przez Rolnik_Szuka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NataliaWitkowska
      Witam, zminiałem wszytskie filtry w ciagniku, odpalił odraz po chwili zacza szarpac. zgasiłęm maszyne i juz nie moge odpalic. odpowitrzałem z filtra. dawałem samosart i nic. dodam ze pompa podaje strasznie słabe cisninie na wryski, i pali cłąy czas bezpiecznik fm 27 5a
      Wie ktos jak popraiwe odpowietrzyc albo od czego moze byc ten bepiecznik. Słysząłme ze jakis kabalek idzie pod kabina ale nie mam pojecia gdzie go szukac.
      do popy wtryskowej dochodza dwie kostki. w jedej pojawia sie prad podczas krecenia rozrusnzikiem w drugiej nie ma anie na zapłonie anie podczas krecenia
    • Przez Bercik92
      Witam mam 2 pytania odnośnie "Młodego rolnika"
      1. czy trzeba mieć na siebie gospodarstwo rolne aby ubiegać się o premie?
      2. czy osoba która ma co najmniej 1 hektar ziemi na własność może po około 2-3 latach ubiegać się o premie ?
    • Przez PanJanusz
      Witam, znalazłem ciekawą ofertę na stronie http://szamba-betonowe.org/ . Firma w swojej ofercie ma szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Transport i montaż w całej Polsce. Komplet dokumentów w tym certyfikat i pisemna gwarancja na 5 lat. Zbiorniki o pojemności od 2 do 20 m3 z gotowym otworem na rurę i instrukcją prawidłowego wykopu. Kontakt e-mail kontakt@abc-szambabetonowe.pl Tel:515 360 795

• Przez karolsz34
      Mam pytanie co do zbiorników z laminatu, czy do takiego jak ten w linku http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/285070-beczkowoz/#comment_1795611 można pompować za pomocą pompy próżniowej? Jakich grubości są ścianki w zbiornikach asenizacyjnych wykonanych z laminatu z pompami próżniowymi? Pytam, bo mam identyczny. Chcę go założyć do beczkowozu ale trochę się obawiam, że próżnia może mu zrobić krzywdę. Jest na nim tabliczka 0,5MPa czyli 5bar max. Czytałem, że niektóre fortshritt hts 10000l mają jakiś mały zawór spustowy, w jaki sposób ich użytkownicy przerabiają na większy: przykręcają na śruby czy kleją?
    • Przez sabinkama21
      Myślę, że temat dosyć ważny dla większości