Skocz do zawartości
szy1993

pilne! zbiornik 5000l na paliwo

Polecane posty

szy1993    5

Witam,

piszę nowy temat gdyż sprawa jest dosyć pilna.

czy zbiornik paliwa o pojemności 5000 litrów trzeba najpierw zgłosić do udt? co grozi za to jeśli się tego nie zrobi ? 

zbiornik został zakupiony i co należy zrobić żeby móc go zatankować i nie dostać jakiejś kary ? 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 

szy1993    5

ale czy trzeba to robić? przecież pod udt podlegają też między innymi sprężarki powietrza, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe a przecież chyba nikt tego nie zgłasza 

Wiadomość z agroFakt.pl

Renault145    4

jeżeli tak jest zapisane w ustawie to trzeba. takie są wymogi. a wiadomo ze życie to weryfikuje i jest jak jest. ale jak będzie kontrola to będzie ładny mandat, albo póki ktoś nie podp...doli

sadek9    30

a jak już raz to zgłosisz to będziesz już zawsze pod udt i jak przyjadą sprawdzić np stan zbiornika to i na inne narzędzia zwrócą uwagę i będą ci suszyć głowę a wszystko to pieniądz... zbiornik oryginalny, atest posiada i tego bym się trzymał

Rolnik_Szuka    70

Tutaj trzymajcie prezentacje zbiornika firmy Diesel&Oil. Osprzęt we wszystkich firmach praktycznie ten sam. Tutaj mają grubą ścianke, i szybko realizują zamówinia. Przyjadą, postawią , skalibrują, pokaża  co i jak na miescuy w cenie ;) Wszystko w fillmie ;) Pojemności jakie chcecie ;)

Edytowano przez Rolnik_Szuka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
    • Przez lorakw
      Witam! kupiłem niedawno mf 3060. Gdy jest zimny strasznie słabo pali. Trzeba bardzo długo kręcić żeby zagadał. Czasami muszę ponownie ładować akumulator bo padnie podczas tego rozruchu. Akumulator jest nowy, wiec to raczej nie jego wina. Wydaje mi się ze za wolno rozrusznik kręci. Tak jak by prąd gdzieś gubił. Świeca płomieniowa jest nowa i działa bo sprawdzałem. Jak już raz odpali to później nie ma problemu. Nawet jak przez parę godzin jest nieodpalany. Najgorzej jest rano. Co może być tego przyczyną? Może miał ktoś podobny problem? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.