Skocz do zawartości
News
MarcinKdziak

Problem podnośnik zetor 5011 po wymianie uszczelniaczy na tłoku podnośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Problem polega natym że powymianie uszczelniaczy na tłoku podnośnika chodzi on jeszcze gorzej niż przedtem. Po podpięcu ciężkiej maszyny podnośnik świruje dźwignia maksymalnie do gury a on skacze góra duł po chwili się stabilizuje, ale jak sie znowu ruszy dźwignią to on znowu świruje aż trzęsie całym ciągnikiem i niewiemy oco z tym chodzi prosze o szybką pomoc!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez majes
      Mam szybkozłącza jak na rysunku.
      2 szt nie mogę w ogóle ruszyć, wcisnąć. 2 szt udało mi się na sile młotkiem rozruszać. Macie jakis sposob na nie?
      Inne z kolei przy wkladaniu wtyczki strzyka olejem na końcu gniazda tam gdzie jest nakretka do jego przykrecenia do rozdzielacza (na zdj w miejscu tego czerwonego plastiku, u mnie tego nie ma), da sie to jakos rozebrac i naprawic?

• Przez Kizo
      Piszcie w jakiej miejscowości, może być województwo ile mają sprzętu w jakim stanie i jak oceniacie ich ceny.

Agrotechnik Tafiły plac z maszynami Stawiski woj.podlaskie.
      Duży wybór ciągników sieczkarni do kukurydzy pras mało kombajnów zbożowych.
      Sprzęt różny wiekowo raczej w dobrym stanie lecz ceny nie najniższe bynajmniej wedłóg mnie.
    • Przez MECHANIZATOR
      Witam panowie i panie

mam takie oto zagadnienie na dziś - poszukuję informacji kto, gdzie i za ile regeneruje podzespoły ciągników rolniczych trzech najpopularniejszych marek czyli Ursusa Zetora i MTZ-ta

najbardziej zależało by mi na informacjach o regeneracji niżej wymienionych podzespołów :
      - Regeneracja pomp wtryskowych
      - Regeneracja głowic silnika
      - Regeneracja pomp hydraulicznych
      - Regeneracja sprężarek układu pneumatycznego
      - Regeneracja podnośników hydraulicznych
      - Regeneracja kompletnych silników
      - Regeneracja przednich osi i mostów napędowych
      - Regeneracja serwomechanizmu układu kierowniczego

jak i inne których nie wymieniłem

możecie też pisać o regeneracji podobnych podzespołów do Bizona (podawajcie tylko do jakiego typu Super, Rekord czy BS lub Gigant)

ważne aby informacja zawierała dane Kto (nazwa firmy) Gdzie (jaka miejscowość) i za ile (koszt naprawy netto/brutto) możecie też dopisać kiedy była naprawa wykonana i czy jestescie z niej zadowoleni

sprawa dość pilna więc prosił bym o szybką w miarę odpowiedź

z góry więlkie dzięki - pozdrawiam
    • Przez kamilekw1221
      Witam. Mam do was pytanie. chciałbym zrobić sterowanie rewersem z joysticka ładowacza w moim Renault Ares 550rx ponieważ byłoby to dla mnie duże udogodnienie. i pytanie do Was, jak to zrobić i czy wgl się da. Rewers oczywiście jest elektrohydrauliczny. można puścić tylko wiązkę od joya do rewersu do włączników czy jakiś inny pomysł?
    • Przez yacenty
      Witam
      mam fotel pneumatyczny - comfort.
      Niestety nie jestem pewien ale wydaje mi się ze ma usterkę.
      Jeśli wsiadam do ciągnika i go napompuje do swojej wagi to wszystko jest OK, jednak jeśli wsiadam do ciągnika za 3-4 dni to fotel jest bez powietrza.
      Powiedzcie mi proszę czy jest to jakiś problem z jego nie szczelnością czy po prostu on ma tak działać?
      Jak to jest u was?
      Gdzie ewentualnie szukać usterki? co najszybciej się tutaj zużywa?