Skocz do zawartości
irus660

John Deere 6110 jak odchylic kabine na bok ?

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
john

irus660    0

Witam wszystkich ,muszę odchylić kabinę w swoim jelonku na bok aby dostać się do wałka miedzy silnikiem a skrzynia ponieważ krzyżak się oberwał a przy okazji  odblokować bieg F .czy ktoś z was już to robił i podpowiedział by jak się za to zabrać bo nie chce pourywać jakiś kabli czy czegoś uszkodzić . ;)

odkrecasz prawe Koło z prawej strony wkładasz bolce z przodu i z tyłu kabiny następnie odkrecasz 4 śruby w każdym z narożników kabiny potem linkę od sprzęgła przy pedale musisz zdemontowac plastik następnie linkę ręcznego z tyłu pod kabiną z lewej strony kabina bez problemu odczuli się o 90 stopni w dwie osoby są rade to zrobić powodzenia

irus660    0

a ona ma jakieś zabezpieczenie żeby się nie przewróciła całkowicie?

Wiadomość z agroFakt.pl

nie musisz coś sobie uszykowac i oprzeć kabinę np na jakiejś beczce i powyciagaj wszystko z kabiny bo szyby drogie

irus660    0

kabina położona  wszystko ładnie poszło jutro wrzucę fotki  .mam jeszcze pytanie jak odblokować bieg F?

ta przechylana kabina w jd to super sprawa teraz jest wszędzie dostęp A biegu F prawdopodobnie nieda się odblokować chyba skrzynia rozni się jedna zebatka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez renaultceltis
      Witam, mam pytanie co do nowych ciągników. Jak wygląda sprawa z awaryjnością?
    • Przez LukaszDeere
      Witam
      Dzisiaj wyskoczyla mi niespodzianka z informacja na wyswietlaczu " SHIFT TO NEUT "  traktor ladnie odpalil poczym przejechal okolo 50 m i zgasl i juz po tym nie mozna jego odpalic .
      Prosze o pomoc 
    • Przez Mike_M
      Witam!

Panowie ( i Panie  - doradźcie! Musze wymienić leciwemu już ojcu traktorek. Miał C330 i C360 na ok. 6 hektarach. Teraz już praca ograniczyła się do koszenia trawy i przeorania co jakiś czas. Czasami wyjedzie do lasu, przygotować drzewo na rozpałkę. Pomyślałem o JD 1950 lub zbliżonym - napęd i wspomaganie jest, nie za duży. Budżet jest ograniczony do kwoty ok 35 tys.

Proszę o poradę

Pozdrawiam

Mike
    • Przez naprawaelektronikirolnicze
      Jeśli masz problem z elektroniką napisz.
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??