Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Elyseo
      Witam. Tak jak w temacie kupię prawy błotnik do Zetora 5011.
    • Przez Luki1988
      Panowie znacie jakiegos dobrego producenta siłowników ? Chińczyki po 30 zł padają po sezonie. Może lepiej dobrać coś z używek samochodowych?
      Co sądzicie?
    • Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 
    • Przez Mares
      Witam. Szukam spinek tapicerki dachowej do zetora 6245 z kabiną BK7011. W internecie nie mogę ich znaleźć, w katalogu z częściami też tego nie widzę. Może ktoś z was to kupował bądź dopasował jakieś inne zamienniki ?  W załączniku jest zdjęcie o jakie spinki mi chodzi.
      Spinki
    • Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??