Skocz do zawartości
danielmmz

Połączenie pływaka i wskaźnika poziomu paliwa - Merlo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Merlo
danielmmz    0

Witam.

Czy posiada ktoś może jakiś opis poszczególnych przewodów wychodzących ze wskaźnika poziomu paliwa jak na zdjęciu...?

Lub po prostu pokierował mnie co pomierzyć, by połączyć odpowiednio ?

Chciałbym podłączyć by działało wskazanie poziomu paliwa. Kable niestety mam poucinane..

Pozdrawiam

post-217680-0-85941000-1499842114_thumb.jpg

post-217680-0-78920400-1499842160_thumb.jpg

post-217680-0-92384500-1499842256_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem za śmieszne pieniądze paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez crystal169
      Witam, mam takie bardziej pytanko niż problem. Od pewnego czasu chodzi mi po głowie oświetlenie robocze Led zamiast tradycyjnych halogenów z żarówkami.
      Oświetlenie chciałbym zmienić w Masseyu 7619 , planuje zmienić lampy na słupkach z przodu oraz na błotnikach z tyłu. W dachu narazie zmieniać nie chce bo to jednak jakiś tam koszt jest, a i porównać bym chciał.
      Chce ogólnie zmienić 6 reflektorów na 6 lamp led .  I teraz chciałbym też zapytać co wy o tym sądzicie i czy te lampy które wstawię są coś warte i dadzą rade zastąpić te halogeny 55 w.

Chciałbym 2 takie zamiast tych na błotnikach z tyłu.  --->>    http://allegro.pl/panel-led-halogen-lampa-robocza-18w-6x3w-12-24v-x-i6655805460.html

Oraz 2 takie zamiast 2  na słupku z przodu  ----->>>  http://allegro.pl/lampa-robocza-16-led-diodowa-halogen-48w-12-24-v-i5635690417.html

No i 2 takie zamiast 2 na słupku z przodu.     PS. Na słupku z przodu są po 2 z każdej strony jak by ktoś nie wiedział     ---- >>>http://allegro.pl/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-i6082475322.html

• Przez Hvelektronik
      Witam Szukam informacji czy jest szansa robić  sygnał dźwiękowy zaciągniętego  ręcznego chciałem  się podpiąć pod kontrolkę ale nie widzę żeby była w tym kombajnie (sprzęt sąsiada)
      Na razie nie chce grzebać czy jest pod dźwignią wyłącznik krańcowy.

Pytanie czy w tym kombajnie jest gniazdo zapaliczki bo widzę takie koło popielniczki ale różni się od samochodowego.

Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez RafaSzymanik
      Witam. Potrzebuję namiary na dobrego elektryka z Lubelskiego okolice Biłgoraja. Problem polega na tym że jak podnośnik jest opuszczony i da się przycisk na pozycję naturalną to podnosi się bardzo wolno i pompa strasznie jęczy, jak da się w górę to też podnosi i również pompa jęczy. Jak znacie kogoś to dajcie jakieś namiary bo koledze traktor potrzebny a nie ma jak robić.
    • Przez tomek14
      Witam.Mam problem z akumulatorem centra 180Ah otóż po naładowaniu akumulator traci napięcie i jak chce się uruchomić ciągnik to z jednej przegrody wybija korkiem kwas z woda czy można go naprawić akumulator ma 5 lat.Proszę o odpowiedź.