News
ene

Jaki zawór do hamulców dwuobwodowych

Polecane posty

ene    1

Cześć
W moim Ferdku 611 lsa 90r nie ma hamulców przyczepy pneumatycznych tylko hydraulicznie. Sprężarka jest fabryczna.  Potrzebuję info jakiego zaworu użyć aby zrobić hamulce dwuobwodowe przyczepy. Kolega z forum kiedyś nakreślił mi jak u siebie zrobił jednoobwodowe- użył do tego zaworu z c330 c360 itp   a sterowanie nim zrealizował poprzez  siłownik ( maly ) zasilany z gniazda hamulców hydraulicznych przyczepy + parę sprężyn cofających itp.

Więc jaki zawór mam ja zastosować ? schematy  i inne wskazówki mlile widziane .
Pozdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marecki2922
      VVitam , panovvie podpovviedzcie czy vv 612 jest jakieś pneumatyczne vvspomaganie bo u mnie strasznie ciężko vvcisnąć sprzęgło a przy pedale od sprzęgła jest zavvór povvietrza ale nie ma żadnego siłovvnika 
    • Przez ciachosky
      Cześć
      Chciałbym zamontować zaczep suwany do fendt'a 614 LSA.
      Robił to może już ktoś u siebie albo wie od jakiego ciągnika da radę dopasować szyny do zaczepu suwanego? Wiem, że w Austrii firma Scharmüller produkuje gotowe całe korpusy ale są strasznie drogie i myślę, że powinno pasować od jakiegoś innego ciągnika  (w końcu trzeba przykręcić tylko kilka śrub) . Zdjęcie poglądowe  
      Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?
    • Przez rafalfalk1
      pacjent to fendt 610 ls z 81roku.jak wyjąć wałek rozrządu? 
    • Przez krupson
      Witam koledzy to mój pierwszy post na forum jeśli coś źle zamieściłem to proszę moderatorów o przeniesienie. Zakupiłem w maju Fenda 615lsa turbomatik 92rok i mam opcje ze można wyłączyć sprzęgło turbomatik  tak mi kumpel mówił który go sprowadził, jest czerwony przycisk z lewej strony na konsoli i  świeci się kontrolka tzw odwrócona litera T i wszystko dział normalnie jak w każdym fendzie natomiast gdy wyłączę kontrolka gaśnie i działa jak normalne sprzęgło w każdym ciągniku.Czy spotkał się ktoś z was z takim wyposażeniem? przekopałem forum ale nic nie znalazłem konkretnego.Jeżdżę cały czas na załączonym Turbo bo wiadomo ze jest to wygodniejsze niż zwykłe sprzęgło jednak ten kumpel mi mówił ze Niemiec mówił zęby i czasem wyłączyć turbomatik  jak się pracuje w polu ale po co to już nie powiedział. W koło mnie co ktoś ma Fenda z podobnych lat to mają tylko że turbomatik działa cały czas na stałe. Z góry dzięki za pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj