Skocz do zawartości
News
Digifant

Farmtrac 675 DT - jak wymontować pompę hydrauliki ?

Polecane posty

Digifant    800

Proszę krótką poradę na temat jak wymontować pompę hydrauliki w 675 DT. Muszę to zrobić gdyż spod jednego górnego króćca wycieka olej, chciałbym to uszczelnić, ale pompa wtryskowa uniemożliwia odkręcenie tego króćca.

Edytowano przez Digifant

rolnik556    9

Ja u siebie odkręcałem pompę z całą tą taką podstawką, chyba 5 śŕub jest do odkręcania, jedna jest tak z tyłu pompy do której jest ciężki dostęp

Ursusc385    580

Dokładnie z całą podstawką odchodzi, która jest przykręcona do rozrządu.

84fcc5a1a2042ac1med.jpg

fbb4f7d9d0bf4a29med.jpg

93fa34d28506a109med.jpg

I jedna śruba jest za pompą schowana od strony bloku

Wiadomość z agroFakt.pl

Digifant    800

Czyli po odkręceniu tych 5 śrub pompa wyjdzie bez problemu razem z kołem zębatym ? Serwisant, który był kiedyś u mnie na przeglądzie twierdził, że wymontowanie pompy wymaga odkręcenia obudowy rozrządu i tam dopiero da się odkręcić ją.

Ursusc385    580

Tak razem z kołem zębatym, inaczej nie zdejmiesz, bo koło jest ciężko zbić.  Tego serwisanta powinni jak najszybciej wywalić...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez silentowy
      Pytanie do ludzi którzy korzystają z 1000 obrotów  i kosiarki rotacyjnej. Czy ktoś korzystał z takiej kombinacji czyli MF 675 z 1000 obrotów i rotacyjna 1,65m według katalogu zapotrzebowanie minimalne 22kW a takie zalecane minimalne 28kW a masik ma 50. I tu się rodzi pytanie czy nie zajadę womu?
    • Przez Maikel1987
      Tak jak w tytule ,  poszukuje tego modelu ciągnika ,  oczywiście  w pełni sprawnego ,  może ktoś ma na sprzedaż lub jego znajomy sprzedaje ,  był bym wdzięczny za info 
    • Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.