Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

maciek36510    0

witam

Mam pytanie kiedy może zacząć kryć samiec królika(mieszanka  BOS) ? Aktualnie ma 2,5 kg urodził się 1 marca 2017 . 

lukjohn97    7

minimum musi mieć 8-9miesięcy samica. A najlepiej jak około 11 miesieca

Wiadomość z agroFakt.pl

bieniek_88    53

witam

Mam pytanie kiedy może zacząć kryć samiec królika(mieszanka BOS) ? Aktualnie ma 2,5 kg urodził się 1 marca 2017 .

To co to za karzeł skoro ma 2.5 kg po ponad 4 msc? Chyba krzyżówka z miniaturką, taki na rozpłodnika się nie nadaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Patryk3802
      chciałem się dowiedzieć czy w waszych rejonach też są takie smiesznie niskie ceny unas płacą 4,5 to aż człowieka sz..... trafia na szczęscie sprzedaje teraz ludzią zabijam i mięso sprzedaje młode itp.
    • Przez piech
      okocilo mi sie 2 samiczki czarna i biala ta czarna jakos je i widac po niej ze jest ok a ta biala jakas przymulona i nie je do tego wyciagnela 1 krolika i wykrecil co jej moze byc
    • Przez Michal456
      Cześć!
      Wraz z kolegą mamy zamiar u mnie hodować króliki (gdzieś około 12-20 królików).Chcę się waz zapytać co dawać dużym a co małym jakie
      granulaty.Kukurydzę z kolegą będziemy hodować ja u siebie ( ok.4 a i kolega ok. 2 a ).Podobno króliki jedzą kiszonkę z kukurydzy i czy to prawda.Chcemy zbudować solidną i dobrą klatkę ale nie wiemy zabardzo jak czy ją ocieplać czy też nie bo będzie na dworze.Więc chcę
      proste odpowiedzi czym im ścielić,po ilu dniach zbierać obornik,co im dawać itp.Proszę o pomoc bardzo proszę!
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez patryko2710
      Witam,
      sprzedam króliki mieszane z belgijskim cena ok. 30zł za sztukę. Województwo Wielkopolskie niedaleko Szamotuł.