Skocz do zawartości

Polecane posty

Headbot    1

Witam.Jak wyżej kierunkowskazy nie działają,a awaryjne bez problemu. Ciągnik to Zetor ZTS 16245 sprawdzałem bezpieczniki, sam przełącznik tak zwany zespolony to znaczy razem z włącznikiem świateł drogowych, przełącznikiem kierunkowskazów oraz klaksonem działa jak należy.
Jak ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc. Przejrzałem każdy możliwy schemat który znalazłem i dalej nie wiem czego to wina.

Edytowano przez Headbot

iron    428

pewnie przerywacz padł. podobnie w audi c5 się dzieje

Headbot    1

Widzę że frekwencja na forum słaba. Dobra problem rozwiązany po teście z przerywaczem z 5320 to samo ale po sprawdzeniu każdej wtyczki, znalazłem wypięty pin.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EDGE98
      Witam 
      Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
    • Przez Michle18
      Witam jak w tytule jak zablokowac przednia os w zetorze? przy belkach przodek siada boje sie o sprezyny
    • Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi  
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora?