Skocz do zawartości
Lukas85

TD90 powolne opuszczanie podnośnika

Polecane posty

Lukas85    11

Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.

Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?

Sebusk    7

Może masz skrócona prędkość opalania na minimum

Wiadomość z agroFakt.pl

wasil    0

A spróbuj jak opuszcza to wciśnij i trzymaj przycisk na błotniku u mnie wtedy szybciej opuszcza

Lukas85    11

TD90 nie ma EHR i nie ma przyciskow ma błotnikach

wysos    0

wyreguluj linkę od przycisku na prawym blotniku. miałem to w TD95D i okazało się ze linka się rozciagnela i wystarczyło ja wyregulowac

Lukas85    11

Wysos chyba mnie nie zrozumiałeś. Przycisk na boczku działa prawidłowo, problem jest przy opuszczaniu dzwignia

lisek    3

Przy opuszczaniu dźwignią wciśnij go dodatkowo, albo wyreguluj linkę od liftomatic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.
    • Przez wysos
      w new hollandzie TD95D Plus z 2008roku po rozgrzaniu oleju w skrzyni podnośnik nie da rady podnosić maszyn, ciągnik jest wyposażony w ładowacz z agromaszu ł106, dodam że ciśnienie na zaworach hydrauliki zewnętrznej i na zimnym i na rozgrzanym oleju oscyluje w granicy 200 barów, a jak już uda się podnieść to przy zgaszonym silniku nie opuszcza czyli tłok szczelny. serwis mówił że winny jest zawór w podnośniku, ale on jest ustawiony na 210 barów czyli chyba dobrze, ma ktoś pomysł co to może być? czy rozbierał ktoś ten zawór podnośnika co jest zamontowany w czapie podnośnika od przodu? bo ponoć jego można tylko wymienić a nie zregenerować a jego koszt w serwisie to ok 6000zł a to sporo, szukam pomocy jakie pomysły macie??   pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi