Skocz do zawartości
Lukas85

TD90 powolne opuszczanie podnośnika

Polecane posty

Lukas85    14

Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.

Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Lukas85    14

jezeli tak to gdzie to sie przestawia?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

wasil    0

A spróbuj jak opuszcza to wciśnij i trzymaj przycisk na błotniku u mnie wtedy szybciej opuszcza

Lukas85    14

TD90 nie ma EHR i nie ma przyciskow ma błotnikach

wysos    1

wyreguluj linkę od przycisku na prawym blotniku. miałem to w TD95D i okazało się ze linka się rozciagnela i wystarczyło ja wyregulowac

Lukas85    14

Wysos chyba mnie nie zrozumiałeś. Przycisk na boczku działa prawidłowo, problem jest przy opuszczaniu dzwignia

lisek    3

Przy opuszczaniu dźwignią wciśnij go dodatkowo, albo wyreguluj linkę od liftomatic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez papryk
      Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 
    • Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez xAlbertsheise
      Witam ponownie użytkowników forum
      Czy charakterystyczne wycie (co jakiś czas) elementu zlokalizowanego gdzieś w okolicach osłony plastikowej (zdjęcie) jest normalne? Jakie może być źródło/przyczyna?

• Przez Sunf
      Bardzo liczę na użytkowników tych oto ciągników, dokładnie chodzi mi czy współpracując z opryskiwaczem 800 l hydraulicznie rozkladanymi lancami  gdzie waga jego jest wedlug roznych producentów 700 kg  z woda mamy okolo 1500 kg na podnosniku, pola sa rownine i pagorkowate.
      Szukam konkretnego doradztwa i opinii.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.