AgroDamian7211

AGREGAT TALERZOWY Tolmet Simply 2,2

Polecane posty

soltys48    19687

na początku chciałem daszkowy ale po wielu rozmowach z ich uzytkownikami zrezygnowałem i będzie rurowy fi 60, talerze 56 ofasy, piasta bezobsługowa

za 12 tys netto

a simply 3 m ile teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

nie wiem, Ty masz chyba 6 cyl konia bo mój 4 zylinder na 3m Astata może krzywo patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

próbowałem 4 garowcem to po ścierni szedł ale słabo ze stabilnością, np renata 10354 lata z 3 metrowym grano aż miło

U mnie docelowo ma latać z 6 garową renatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

ok czaje, akurat jak gadałem ze sprzedawcami to jakoś żaden nie napierał, żeby wziąć większy wręcz odwrotnie dlatego będzie Simply 3 m, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaarki1    0

Ja wybrałem Ale jeszcze nie kupiłem to jaką wybrać bo ja na młodego muszę wybrać 

Ja wybrałem Ale jeszcze nie kupiłem to jaką wybrać bo ja na młodego muszę wybrać A i nad mocniejszym ciągnikiem myślę zetor proxima

Edytowano przez szaarki1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242
Dnia 19.10.2018 o 21:37, soltys48 napisał:

na początku chciałem daszkowy ale po wielu rozmowach z ich uzytkownikami zrezygnowałem i będzie rurowy fi 60, talerze 56 ofasy, piasta bezobsługowa

za 12 tys netto

a simply 3 m ile teraz?

Brałeś pod uwagę wał tandem struna 440 + rura 500 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaarki1    0
Dnia 19.10.2018 o 21:26, Shaun napisał:

z jakim wałem ?? rozmiar talerzy ?? do ściernisk ??

sam chciałem taki 2,5 m ale raczej bedzie simply 3 m z daszkowym chyba a dociąże suke kawałkami szyn w te "koszyki" i tyż bedzie

Jak daszkowy jak niemożna wziąć jest tylko do wyboru strunowy rurowy i za dopłatą 2tyś pierścieniowy sprężynowy  więc niewiem jaki wybrać ten wał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242
Dnia 18.08.2019 o 11:38, szaarki1 napisał:

Jak daszkowy jak niemożna wziąć jest tylko do wyboru strunowy rurowy i za dopłatą 2tyś pierścieniowy sprężynowy  więc niewiem jaki wybrać ten wał

jeżeli tylko do ściernisk to i rura może być chyba że masz hajsy aby dołozyć do innego wału, na 99 % mozna dobrać daszek a większy ciągnik juz masz ?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek4711
      Witam
      Poszukuję agregatu bezorkowego do ursusa 1614. Czy waszym zdaniem agregat szerokości 2.5 m (7lap ) będzie odpowiedni do tego ciągnika? Dodam że gleby 4 5 klasa .Nie wiem czy sobie poradzi żeby w miarę rozsądnie pracować na 25 cm
       
    • Przez jarekvip99
      Zastanawiam sie nad gruberem i stad moje pytanie czy lepiej Mandam kus czy Unia kos? maszyny uzywane 3metry na sprezynach (unia juz ten model nowszy nie ze sprezynami do gory tylko na plasko) no i unia ma talerze krancowe a mandamy starsze nie. obie maszyny na dziobach a nie sercowkach. co lepsze i lepiej daje rade w susze?
    • Przez darus74
      Witam, proszę użytkowników w/w brony o opinie. Potrzebuje opini na temat nowych piast na łożyskach stożkowych i wału doprwiajacego croskil wersja gumowa stosowana u Batyry.
    • Przez Szymcio80
      Witam, jakie macie opinie o agregacie ścierniskowym Kwas, rozważam nad wersją 3m z wałem daszkowym. 

    • Przez Michalmeer
      Witam , rozglądam się za agregatem bezorkowy do traktora 100KM w grę wchodzą 2 maszyny 1 Grano system 2m 6 łap 2 Pół grom 2.3 m i 8 łap uprawa na około 22 cm , prędkość około 7-8 km/h , gleby mozaiki , pola bez wzniesień . według badań gleby jest to gleba lekka . Czy ktoś posiada takie maszyny , jak to się sprawdza ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj