Skocz do zawartości
AgroDamian7211

AGREGAT TALERZOWY Tolmet Simply 2,2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!

Zefir    15

Powiem ci że sprzęt dobry bierz wał rurowy ale powiem ci że będziesz miał cięzko mój jelonek ciąga staltech 3.5 m  135 km  i ma dosyć ciezko tyle ze ja mam wał gumowy i talerze 610 

Wiadomość z agroFakt.pl

mich18    25

W tym tygodniu mi przywieźli Simply ale 2,7 z wałem rurowym do Johna 80 km myślę że da radę

Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

himen    8

Fajne te tależówki , mam chęć zmienić grubera na coś takiego, tylko czy to zabezpieczenie gumowe wytrzyma w kamienistej ziemi?

Paweł

mich18    25

Pewnie że wytrzyma zabezpieczenie gumowe wszystkie brony talerzowe to maja,lepsze by było zabezpieczenie sprężynowe ale cena juz nie taka niska

Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

bartek500    10

Witam. Mam pytanie odnośnie brony talerzowej strumyk alfa. Czy C-385 poradzi sobie z 2,7m? V-ka kosztuje poniżej 5tys a x ok 5.5tys i czy warto dopłacić do x. Jakie opinie macie o tych talerzowka? Chcę kupić bez wału bo mam wal strunowy od agregatu.

PRIMO    555

Poradzi sobie bez problemu  ^^ u mnie taką ciąga Ursus 5314 a co do wersji X to nie wiem  <_<

robi57362    169

Warto wziasc x bo pole lepiej wyglada i znajomy twierdzi ze lepiej sie zaglebia w teardej ziemi

jesli pomoglem kliknij fajne

karol19920    12

Ja zamówiłem do swojego 110km talerzówkę z bometu. Wszystko ładnie tylko przeraża mnie trochę masa maszyny

Zefir    15

moja waży koło 2,3 ton i to dosyć spory ciezar miałem brac z bometu ale ta delikatnosc tego sprzętu mne nie przekonała 

Edytowano przez Zefir

karol19920    12

Ale mówisz o bronie kompaktowej z bometu? Ja wczoraj oglądem tą bronę i powiem ci że dość solidnie wykonana

tomek2137    0

Ja latam z Tolmet Simply 2,20 z wałem strunowym i jestem bardzo zadowolony. Maszyna pracuje bardzo ładnie, Zagłębia się łatwo w glebę, dzięki ekranom po bokach pole równe jak stół. Miesza z ziemią resztki po qq albo Obornik że nie mam pytań. traktorek Lamborghini Lampo 70 KM to według mnie w sam raz do tej talerzówki.

bartek500    10

A czy C-385 poradzi sobie z talerzowka 3,20?? Znajomy ma taką do mtz i z ładnie z nią śmiga. Sprawdził bym sam ale do niego mam 20km.

Zefir    15

tależówka zwykła ? to raczej da rade co innego jest opisane w temacie :) to juz ciezszy sprzęt 

Popo1993    0

I jak kupiłeś ten agregat bo jestem ciekaw czy daje radę ja myślę nad 2m do mojego 7211 ziemię mam piasek da to radę żeby nie bujało ?

Niebawem przyjedzie do mnie Tolmet Simply 2,7m. Będzie współpracować z Zetorem Majorem 80 (75KM), ziemie ciężkie i z tendencją do zbrylania, głównie 3 klasa, niewielkie nachylenie terenu. Po żniwach dam znać jak się spisuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      hej jaki kupić agregat dla ciągnika o mocy 160km ?? firma i szerokośc ??....ziemnia u mnie raczej cięzka w uprawie
    • Przez Wojtas501
      Zastanawiam się nad zakupem brony talerzowej szerokości 3m do ciągnika 100KM z planem chipu na 120KM (John Deere 5100M). Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze jest cena oraz jej masa. Ciągnik ma udźwig na kulach 3600kg, a 610mm za kulami udźwig wynosi 2700kg. Mam kilka ofert cenowych maszyn różnych producentów, tylko nie mam porównania ponieważ ich nie widziałem. Żniwa za pasem, więc na dniach będę musiał podjąć decyzję o wyborze. Poniższe oferty które mi zaproponowano (ceny netto):
      Mandam Gal-C + wał daszkowy 18 800 (waga ok 1600kg) Rolmako U693 + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF, ekrany boczne ok 20 000 zł (waga ok 1450kg) Unia Ares XL + wał rurowy, osłony boczne, zgrzebło za talerzami 25 500 zł (waga ok 1530kg) POM Brodnica ALFA + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF 21 560 zł (waga ok 1500kg) AgroMasz BT30 + wał teownikowy/daszkowy, ekrany boczne, piasty bezobsługowe 20 350 zł (waga ok 1500kg) Maszyna będzie głównie służyła do uprawy pożniwnej, w przyszłości będzie zamontowany siewnik poplonu. Posiadam agregat uprawowy ciężki Rolmako z tylnym wałem crosskill o wadze ok 1600kg i ciągnik bez problemu daje sobie z nim radę. Talerze we wszystkich maszynach są wielkości 560mm. 

• Przez ACoCieTo
      Witam, ostatnio planuję wymiane agregatu ścierniskowego 5 łap 2,2m ponieważ nie spełnia on moich oczekiwań w najmniejszym stopniu. Przeglądałem ogłoszenia i zaciekawiły mnie maszyny kongskilde model vibro flex z 13ma łapami. Pytanie do właścicieli, czy ktoś użytkuje taką maszynę? Posiadam zetora 81km i pytanie czy da sobie w nim rade w ściernisku. Jak miesza resztki, nie zapycha sie? jak ta maszyna sie sprawuje? Mam tylko 10ha ornego a cena kusi. Znalazłem 2 wersje, lepsze są z małymi ścinaczami czy bez? Klasy mam 3cie i 4te. Myślałem żeby na ściernisko zasiać poplon a potem nim to wymieszać, przejechać wałem i tak zostawić.
      Np takie coś https://www.olx.pl/oferta/agregat-scierniskowy-gruber-kongskilde-vibro-flex-CID757-IDuiVBP.html
    • Przez Ciapek330
      Witam szykuje się zakup brony talerzowej i zastanawiam się nad kilkoma firmami, Tolmet, Staltech, Grano-system którą z nich najbardziej polecacie ?

• Przez michu12
      Witam chciałbym zrobić talerzówkę 2m V do ursusa c-360 potrzebuje wymiarów ramy, osi i wszelkich innych elementów. Jeśli ktoś taką posiada to proszę o wymiary i o swoje opinie
      Chodzi mi o taką konstrukcje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.