Skocz do zawartości
Trents

New Holland - nazwa części

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Trents    0

Witam.

Nie posiadam katalogu i nie mogę odnaleźć tej części w żadnym sklepie. Występuje ona w motowidłach i obraca sie na rolkach z polimeru. Może ktoś z Was wie jak ona sie nazywa bądz gdzie mozna ją dostac.

Pozdrawiam

post-217604-0-64467500-1499516245_thumb.jpg

post-217604-0-65475200-1499516311_thumb.jpg

detom    18

Nr. katalogowy owej części to 80424098 z angielska nazywa sie w katalogu  disc  i nic poza tym.Niedaleko mam do szrotu kombajnowego tm to jest na pewno.

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojciechMdry
      Witam planuję kupić kombajn New Holland TC5.80. Chciałbym dowiedzieć się jakie są wasze opinie na temat tego kombajnu oraz jakie wyposażenie dodatkowe warto brać do niego a które nie? 

• Przez izolda789
      Witam,
      Mam problem z cieknącym z przedniej piasty olejem w NH T6020 plus. Ciągnik jest już po gwarancji więc żeby obniżyć koszty nie chcę wzywać autoryz serwisu tylko w miarę możliwości zrobić na własną rękę. Czy ktoś z was już miał podobny problem? Bardzo proszę o porady, jeśli ktoś dysponuje schematem takiej naprawy to byłoby super. Liczę na waszą pomoc.
    • Przez szymon21137
      Witam
      Jestem posiadaczem ciągnika New Holland Td5030 od 4 lat. Ma około 600 mtg. Około 2 tyg temu podczas pracy z ładowaczem czołowym zauważyłem że przy wlączonym przednim napędzie przy skręcie w lewo bądź w prawo słychać skrzypienie ,,tak jak by coś o coś się tarło" nadmieniam że wszystkie mechanizmy działają. Olej w przednim moście oraz zwolnicach był wymieniony.
      Mieliście podobne problemy w swoich ciągnikach ?
      Proszę o pomoc ?
    • Przez Grz3g0rz
      Witam
      Mam problem, mianowicie chcę kupić kombajn, który zastąpi New Hollanda 8070. Cena do 180tyś zł, najlepiej z lat 1995-2000 i do 2500mtg. Claas mi się nie widzi, ponieważ ceny takiego kombajnu jakiego szukam są kosmiczne i nie podoba mi się ten silnik za kabiną. Tak więc zastanawiam się nad New Hollandem TC 56, TX 62, a Deutz-Fahrem Starlinerem, Toplinerem 4060. Najchętniej kupiłbym NH, ale ciężko znaleźć egzemplarze w bardzo dobrym stanie i dobrą ceną, a Deutz Fahr podoba mi się stylistycznie i jego rozwiązania i cena. Tylko nie wiem jak się DF' y sprawują, jak jest z częściami i spalaniem. Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź
    • Przez mrursus360
      Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.
      Z góry dzięki za odpowiedzi