Skocz do zawartości
News
panY

Claas Domiantor 38 Ustawienie klepiska na wyjścia i wejściu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
panY    0

Witam mam pytanie mianowicie chodzi o to jak ustawić klepisko do koszenia pszenicy szczelina na wejściu i wyjściu jaka ma być? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam. Wprawdzie mam większy model dominatora, ale myślę że będzie podobnie. wejście 4 ząbek od góry na początku żniw - 5 w późniejszej fazie, wyjście ustaw na środek. Ząbki nie są miarodajne bo możemy mieć inaczej wyregulowane klepisko na śrubach. przejedź parę metrów zobacz w zbiorniku czy nie rozbija i czy domłaca kłosy. Trudno jest z kogoś parametrów ustawiać swój kombajn to wszystko co Ci podajemy jest poglądowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez marek2012r
      Witam. Czy posiada ktoś może schematy instalacji elektrycznej Claas Dominator 106 w formacie pdf? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Szymek889
      Witam, posiadam kombajn claas dominator 80, mam problem z nierównym podnoszeniem heder tzn widać że pierwszy podnosi siłownik z prawej strony po chwili dopiero lewy przez co heder jest przekoszony, tak samo dzieje się też z podnoszeniem motowideł najpierw podnosi się z prawej strony dopiero po chwili z lewej. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Czy może być to rozdzielacz? Miało by to związek z hederem i motowidłmi?? 
    • Przez madcap
      Witam potrzebuję schematu elektrycznego do dominatora 76 głównie chodzi mi o schemat podłączenia czujników indukcyjnych obrotu wałów.

za pomoc z góry dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.