Skocz do zawartości
Arni

Ciągnik w przedziale 81-100 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja bym w tych pieniądzach wziął Farmtrac Heritage 6075 DT widziałem go na targach agro-tech  prosty masywny metalowe błotniki maska.

Ywa    499

Taki jak Ty ;) czyli Twój awatar.

Tak naprawdę nie ma już wymogu typu "używany do 5 lat" na MR, czyli może być starszy. To informacja potwierdzona. A 100 tyś nie jest limitem wymaganym co do przeznaczenia premii.

Witajcie. 

Zamierzam świadczyc usługi pobliskiej firmie w transporcie słomy, kompostu i możliwie ze prasowaniu(ale to w przyszłości moze)

Na  traktor i kilka innych które podbiją mi punkty chce złożyc wniosek na młodego rolnika. Wiem już ze traktor wcale nie musi byc  nowy ani do 5 lat.

Najważniejsze by miał certyfikat CE i podbne kórych wykaz jest w arimr.

Głowne jego zadania to targanie lawety ze słomą na różne odległości. Nawet ok 150km. Oraz wanna.

Myslałem o Case cvx 175 lub Fastrac 3185. Prosze o pomoc i opinie.

Dobrze by pędził 50km/h. 

Wiem ze cvx'em ryzyko bo do 100tyś zł szału nie kupie. A taki który ma ok8 tyś h  to trochę strach.

Czekam na wasze propozycje i oczywiście opiniee.

iron    389

jeśli to ma być transport na takie odległości to fastrac chyba najlepszy będzie w moich sronach dużo Czechów jeździ nimi po słomę i siano z lawetami ale na twoim miejscu zastanowilbym się przede wszystkim nad oponami szosowymi do takiego ciągnika bo zwykle to szybko zedrzesz

Generalnie do 50km. Ale czasami może się zdażyc własnie powyżej 100. Tylko teraz ten fastrac ile pali..

Patryk1222    23

Ciągnikiem 100km ze słomą? Patologia...

Czemu chcesz wannę na baloty? Lepsza platforma chyba...

cris10    12

W sumie to fajną opcją byłby John Deere 6930-20 . 6920 jest na mechaniczej pompie , znajomy takim ganiał lekko ponad 40 a później ktoś mu coś poprzestawiał że ponad 50 zasuwał ... Tylko nie pamiętam czy to był na mechaniczej pompie czy CR . Jednak w 100 tyś ciężko się będzie wyrobic by kupić coś na ładzie . Ale moze warto dołożyć trochę i kupić coś lepszego ;) CVX też dobra opcja , w okolicy ma facet dokładnie to cvx 170 i drugi półbieg mu coś szwankuje w sensie coś ślizga się, mówił że go nie używa ... A tak to ładnie lata mimo że dość wyeksploatowany jest .
To jednak był 175 cvx , mała nieścisłość nastąpiła .

gotchisc    51

nwm kto Ci głupot na gadał ale na MR maszyna /ciągnik musi być nowa :)

Kolego napisałem ze transport słomy oraz kompostu. To chyba nie trzeba szkoleń żeby sie domyslec co czym prawda? :D

cris10    12

Tak wiem , tak sobie później myślę że cvx to przecież bezstopniówka ;) A tamto to MX był. Czekałem tylko na to aż ktoś powie coś na temat tego że napisałem o tym cvx i półbiegu :P

iron    389

jd spali dużo więcej a skoro fastraców tyle u nas jeździ to znaczy ze się sprawdzają

Artis    14

80tyś +- w granicach 2010 roku 80-95km co polecacie?

jak25    0

Witam jaki ciągnik na areał ok 20 ha, do tego zarobkowo przy prasie belującej. Myślałem nad renault 103-54, jak jego awaryjność, spalanie i dostęp do części?  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się