Skocz do zawartości
TopAgroPlus

Błąd 02 w Kombajnie New Holland CX840

Polecane posty

bykuuuu    2

A0002 Ciśnienie oleju silnika NISKIE   -  Wysoki Silnik pracujący i sprawny czujnik ciśnienia   -    3 sek < 1 bar (14,5 psi) lub wyłączenie silnika
0,5 sek </= 1 bar (14,5 psi)

jeśli chodziło Ci o kod A0002

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez 1kejsi1
      Witam.

Więcej informacji na PW
    • Przez rabit500
      Witam

Z racji chwili wolnego czasu przyszedł czas na tuning mojego forda. A więc zakładam do niego przedni wom. A w związku z tym że wcześniejszy właściciel przed sprzedażą sprzedał wom i tuz. Po poszukiwaniach udało mi się kupić całą aparaturę na aledrogo z takiego ciągnika mam już prawie wszystko poukładane tylko nie ' wiem gdzie wpiac zasilanie olejowe sprzęgła wom. Pytanie nr. 2 gdzie można szukać wtyczki do wlanczania womu bo przelacznik w kabinie ale nie wiem czy sygnał idzie bezpośrednio czy przez jakiś sterownik. Rok produkcji 1993. A więc czy ktoś z forum posiada taki model lub jego pochodne i mógłby podrzucic jakies fotki podlaczenia.
    • Przez JaJacek
      Pojawił się błąd 414 i 314 na panelu na słupku. Na desce rozdzielczej pali się żółta kontrolka z błyskawicą i przerywany sygnał dźwiękowy. Brak mocy, nierówne obroty, sam zmienia biegi.
      Niedawno regenerowany był alternator, może to ma coś wspólnego? Akumulator od nowości, czyli ma 10 lat.
      Ciągnik jest po tuningu, miał już ze 4 lata temu wymieniany komputer sterujący, ten co jest na bloku silnika po lewej stronie.
      Ktoś pomoże na szybko????
    • Przez krzysztof971
      Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy. Proszę o pomoc w sprawie kodu błędu, który wyświetla się w moim New Holland T5 95 kod to 37 27. Czy ktoś spotkał się z tym problem?