Skocz do zawartości
News
TopAgroPlus

Klimatyzacja Ładowarka Teleskopowa New Holland LM435H

Polecane posty

TopAgroPlus    0

Witam mam pytanie Ile czynnika r134a wchodzi do tego układu? I czy ktoś ma może spis ilości tego czynnika do innych maszyn rolniczych?

Tak wiem że można zrobić to za pomocą manometrów ciśnienia ale tu liczy się też dokładność a nie dobijanie na oko>

sadek9    29

ja korzystam z takiej aplikacji na androida a/c refrigerant capacity tyle że pobiera się za free ale jak chcesz sprawdzić konkretną maszynę to tam parę zł trzeba zapłacić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ppiotr
      Witam, mam problem z klimą w moim mf, musze uzupełnic freon tylko nie wiem jaki tam jest, ciągnik jest z 92 roku wiec powinien byc R12, ciągnik z Francji mysle ze przez tyle czasu to chyba musieli wymieniac ale na jaki? bo u nas mają tylko R134
    • Przez didku1
      Witam mam następujące pytanie posiadam New Holland T7.175 z komputerem IntelliView IV chciałbym tanim kosztem założyć GPS na dachu znajduje się oryginalne mocowanie z kablami pod antenę czy wystarczy założyć samą antenę i będzie już aktywny Gps? Jak tak to jaką i jakie to są koszty ? 
    • Przez Sebmast
      Witam. 
      Mam problem z jazdą w ladowarce. Po odpaleniu i podłączeniu cewki elektrozaworu w jednym z kierunków rusza i jedzie. jak chce zmienic na tył to coś się zawiesza i trzeba zgasic maszynę żeby zmienić na tył. 
      na pompie jest rozdzielacz z dwoma elektrozaworami, czyscilem je i zawór i to samo. 
      pompa rexroth a4vg silnik jazdy A6VM80da2, na nim też są dwa zawory ale nie wiem od czego. 
      miał ktoś taki problem? co zrobić? 
      pozdrawiam 

• Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 
    • Przez wanczyk-1991
      Witam
      Kupiłem kombajn claas dominator 86 z dokładną klimatyzacją ale ona nie działa. Wyciągnąłem ją całą i okazało się że kable wyrwane nie sprawdzałem jeszcze czy wentylator działa ale to jest mały pikuś. Bardziej mi chodzi czy ktoś miał styczność z takim czymś i powiedział jak to działa, z kąd takie filtry i czy ta woda ma być w środku?