Skocz do zawartości
News
TopAgroPlus

Klimatyzacja Ładowarka Teleskopowa New Holland LM435H

Polecane posty

TopAgroPlus    0

Witam mam pytanie Ile czynnika r134a wchodzi do tego układu? I czy ktoś ma może spis ilości tego czynnika do innych maszyn rolniczych?

Tak wiem że można zrobić to za pomocą manometrów ciśnienia ale tu liczy się też dokładność a nie dobijanie na oko>

sadek9    45

ja korzystam z takiej aplikacji na androida a/c refrigerant capacity tyle że pobiera się za free ale jak chcesz sprawdzić konkretną maszynę to tam parę zł trzeba zapłacić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichaPolskafarma
      Tak jak w tytule, prosiłbym bym o ustawienie sit, klepiska, prędkości bębna mniej więcej do poszczególnych zbóż.
      przeszukałem forum i nic na ten temat nie znalazłem.
      Przy okazji, wie ktoś może czy można gdzieś kupić linkę obrotów bębna młocarni? bo nic nie mogę znaleźć a może od innego modelu/kombajnu by pasował ? z góry dzięki   

• Przez kndw
      Cześć,
      Czy jest na forum jakiś posiadacz kombajnu z serii Topliner lub Starliner z fabryczną klimatyzacją? Chcę w swoim kombajnie założyć klimę ale nie za bardzo wiem jak to było oryginalnie montowane, głównie chodzi mi o sprężarkę. 
      Pozdrawiam.
    • Przez Maikel1987
      Szukam ładowarki mini ładowarki bobcat s70 lub jakiś inny model tej samej wielkości . Ktoś może zna jakieś strony zagraniczne z takim sprzętem ? Np ze Szwecji ,  Norwegii ,  Anglii   ??? 
    • Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.
    • Przez grego
      Bawił sie już ktoś w te sprawy w MX? Mam dwa problemy w ciągniku, wentylator nie działa na pierwszy biegu, na pozostałych owszem, przełącznik sprawdzony. Uwalony rezystor? Nie miał bym wątpliwości gdyby działał tylko 3 bieg czyli pomijający rezystor. Oczywiście najłatwiej sprawdzić..., tylko czy ide w dobrym kierunku bo trzeba dach ściągać i sporo rozkręcać.
      Druga sprawa, klima słabo mi działała, więc został dobity czynnik, ale jak się okazało winny był zalepiony skraplacz w kabinie. Wyczyściłem go i dopiero powietrze zaczeło dmuchać. Klima się załącza, słychać pstryknięcia tylko po chwili włącza się kontrolka i klima nie działa. Działa za to na pierwszym uwalonym biegu gdy powietrze nie dmucha, gdy zacznie to moment i się rozłącza... WTF? Elektryka czy jednak coś z układem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.