Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez manul090
      Przed remontem kombajn palił olej przez co szedł niebieski dym. Po wymianie pierścieni i uszczelki pod głowicą wcale nie chce zapalić co może być przyczyną nie zapowietrza się . Z wlewu oleju jest przedmuch
    • Przez uQuad
      Witam,
      w kombajnie domjnator 98sl mam problem z rura wysypu. Dziala bez zarzutu podnoszenie rury, natomiast zamykanie juz nie. Przez jakis czas dzieki cierpliwosci dalo sie to zamknac, schodzilo bardzo powoli, czasami tak skokowo. Ewentualnie lekki ruch otwierajacy, i znowu mozna bylo troche wiecej zamknac. W tej chwili konieczne jest upuszczenie oleju z tych przewodow doprowadzajaych do rury i wtedy schodzi.
      W zeszlym roku wymienione byly czesci w tloku i caly rozdzielacz. Na kolnierzu chodzi swobodnie.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez Zawzietyrolnik
      Dzien dobry.
      Mam do was takie pytanie czy Claas mercator 70 wysypie zboze bezposrednio na naczepe ciężarówki taka standardowa schmitke albo mega. Mam zasiane 6,5ha grochu siewnego a u nas go biora tylko bezposrednio na ciężarówki

• Przez NewVario
      Witam, podczas koszenia dziś zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju w claasie dominatorze 85 z silnikiem mercedes om352A, mam dodatkowy zegar od ciśnienia oleju i on pokazuje na wyoskich obrotach po 2 godzinach pracy 4 bar, i w takich warunkach również załącza mi się kontrolka ( nie świeci bystrym czerwonym światłem, tylko takim półczerwonym światłem, do tego podczas jazdy potrafi gasnąć. Co może być przyczyną ? W ciągniku miałem podobnie i po wymianie czujnika problem zniknął, czy tu może być to samo ? Jaki ma być tam czujnik ciśnienia ? Może być taki zwykły od 30 ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.