Skocz do zawartości
Podol000

Przeróbka tura na linkę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Podol000    12

Panowie, jakiej długości i grubości siłownik muszę zastosować, aby przerobić tura z linki na siłownik?

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    3685

potwierdzam to co napisał kolega powyżej

a najlepiej kup sobie taki zestaw https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/KOMPLETNA-HYDRAULIKA-DO-TURA-C-360%2C-STEROWANIE-CYLINDER-DO-LYCHY-PRZEWODY-KOMPONENTY/4610

wszystko masz dopasowane, ułożone, montaż zajmie ci parę godzin, i wszystko nowe. Mam i polecam, u mnie w galerii zdjęcia z zamontowanym zestawem

Edytowano przez bratrolnika

bratrolnika    3685

co kto potrzebuje, nie mam zamiaru dokładać 3-sekcji więc mi wystarczy 2-sekcyjny

ale jak zadzwonisz do nich to skonfigurują zestaw pod ciebie, możesz mieć inny rozdzielacz, inne długości przewodów, inne zakończenia przewodów, co kto chce, są naprawdę ustawni pod klienta

withanight    962

Teraz wiem ze jakbym miał kupić drugi raz tura to na drugą sekcje dwa siłowniki zamiast jednego jak. Tak jak w tych nowszych typach.

Take me Away !...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez usiu4513
      Witam czy kabina od c 360 podejdzie do c330 ? I jesli nie to czy duzo trzeba przerabiać? 
    • Przez Kubotadzikr
      Może ktoś mi powiedzieć jak zamontować to?

• Przez Damian71311
      Witam ma takie małe pytanko zmieniać kabine w c-330 czy nie ? Bo mam dylemat czy sie opłaca ;/ jak ciągnik robi 30 mth ? Ciągnik głownie służy do prac leśnych i transportowych  

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Słyszałem ze ursus produkował prze krótki czas C-330 3p ciekaw jestem czy można było by założyć silnik od jakiegoś małego Fergusona np 235 i czy trzeba będzie dużo przerabiać.
    • Przez kiken
      Witam sprawa dotyczy oryginalnego zaczepu nowego typu jak ten na zdjęciu w 3p konkretnie jego zamocowania. Korpus pośredni łożyska wałka WOM uniemożliwi przykręcenie w dolnej części na zdjęciu jest mniejszy okrągły który mieści się wewnątrz mocowania czy to przeróbka czy oryginał? czy takie coś jest do zdobycia? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.