Gość

Sprężarka Fendt 311 Lsa

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam, 

Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlu    1

w miejscu napinacza jest sprężarka,ja akurat teraz skończyłem pnełmatyke wyszło fajnie i ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłbyś w stanie zrobić zdjęcie mocowania spręzarki ? Sprężarkę posiadam ale ciężko mocowanie skonstruować. z góry dzięki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlu    1

jakom chcesz dać sprężarkę,ja znalazłem na olx sprężarkę wabko z ałta bodajże że star kosztowała mnie 130zł nic przy niej nie robiłem,cała instalacja kosztowała 700zl no i oczywiście własna inwestycje twórcze ,poszukaj tutaj na forum o sprężarkach,pnełmatyke były tam zdjęcia też chciałem dorabiać uchwyt ale kolega z forum podpowiedźiał mi co i jak. Teraz jestem na wakacjach to nie mam jak zrobić fotkę ale jak przyjade to tak jakbyś chciał dowiedzieć się więcej pisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem na etapie kompletowania ukłądu, sprężarkę i kilka innych pierdołów mam już. Jak nikomu innemu nie będzie chciało się mi pomoc odezwę się do Ciebie. A jeszcze jedno alternator masz na tej samej stronie co sprężarka ? Bo niektórzy piszą że trzeba go przenieść na drugą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlu    1

powtarzam ci sprawdź temat sprężarka do Fenda 312 jest tam kilka fotek, załóż sprężarkę wabko z stara 200 są takie same jak oryginał,bardzo dużo ich jest na olx pasują w oryginalnym miejscu nic nie trzeba przerabiać tylko demontuje się napinacz z prawnej strony,ja znalazłem foty gdzie można wpiąć się z smarowaniem i odpływem.A tak w ogóle jakiego masz Fenda rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dszywala
      Cześć,
      Robię sobie chwastownik do czosnku i natrafiłem na problem z  zamocowaniem plastikowych gwiazd pielących.

      Czy można gdzieś kupić takie mocowanie? Albo jak to się nazywa?
       
      Może ma ktoś jakiś sensowny pomysł na inny sposób zamocowania tego ustrojstwa?

    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj