Skocz do zawartości
adhock

Drgania osi przy jeździe...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adhock    1

Czołem koledzy,

Tak jak w temacie, przy szybszej jeździe na drodze ciapek zaczyna mi wpadać w wibracje, ewidentnie od przedniej osi. Ale pojawiają się one tylko przy pewnej prędkości. Powyżej i poniżej niej drgań nie ma.

Oś była regenerowana: wymienione tulejki miedziane na osi i na zwrotnicach.

Z czego to może wynikać? Zła zbieżność? Luzy w ukł. kierowniczym?

Edytowano przez adhock

seweryn20    785

Z czego to może wynikać? Zła zbieżność? Luzy w ukł. kierowniczym?

Dokładnie. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    785

W sensie że trzeba sprawdzić luzy i jeśli są usunąć, ustawić zbieżność i dopiero patrzyć jak się zachowuje. Ale znając życie zakładam że ustąpi.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

adhock    1

W sensie że trzeba sprawdzić luzy i jeśli są usunąć, ustawić zbieżność i dopiero patrzyć jak się zachowuje. Ale znając życie zakładam że ustąpi.

Dzięki  :)

Uziu92    1908

luzy na końcówkach kolego.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grandzik
      Witam czy ktoś orientuje się jaka prędkość maksymalna c330 na 4 biegu przy 1200 obrotach?
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam problem kupiłem nowy reduktor ciśnienia po zamontowaniu go i nabiciu ciśnienia około 5-6 bar psyknie powietrzem i cały czas ono ucieka z śrubki z dziurką lub dziurą obok tej śrubki. Obojętnie czy traktor jest na wysokich obrotach czy wyłączony cały czas ucieka powietrze aż do zera. Rozkręciłem reduktor posmarowałem ale to nic nie dało.
      Pozdrawiam
    • Przez Tomon007
      Witam . Da rade wyjac walek tylnego mostu bez sciagania skrzyni ? Sa tam 2 lozyska i przy drugim nie wiem jak je wyjac . Wysylam 2 zdjecia o jaki walek chodzi i zaznaczylem strzalka czy mozna wyjac w te strone . Z gory dziekuje i pozdrawiam 

• Przez Sadownikx2
      Witam posiadam wuzek widłowy z silnikiem c 330 i mam pytanie jak zmniejszyć mu dawke paliwa bo kocpi na czarno do przesady jak z parowozu.
    • Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.