matekkrol

Błąd CAN SAME DIAMOND iron DEUTZ AGROTRON 215

Polecane posty

matekkrol    2

witam mam pewien problem

Niedawno kupilem ciagnik same diamond 215 (identyko to co agrotron 215) 

Podczas montażu anteny i radia wszystko poskladalem było ok. Później puścilem go i wyskoczyl błąd D0. Poczytałem w ksiażce i pisze ze to jakis błąd sygnału CAN. I przez ten błąd nie działają mi półbiegi,gaz ręczny ani podnośnik jak i wom. Prosze o pomoc z góry dzięki 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

no co tu poradzić
serwis z komputerem
ewentualnie sprawdź czy jakies spiecia sie nie robia jak podłączales te radio

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radio montowane na osobnych kablach??


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam 

kolego mógłbyś podzielić sie wrażeniami z jazdy jak ci się spisuje ten ciągnik bo myśle o kupić coś takiego lub podobny 

byłbym wdzięczny za informacje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matekkrol    2
Dnia 30.12.2017 o 18:07, andrzejkrasny napisał:

witam 

kolego mógłbyś podzielić sie wrażeniami z jazdy jak ci się spisuje ten ciągnik bo myśle o kupić coś takiego lub podobny 

byłbym wdzięczny za informacje

 

Witam 

Ciągnik przeszedł sezon bez najmniejszych kłopotów,kabina wiadomo jak w deutzu wszystko to samo,jedynie odróżnia się z tłumu super wyglądem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie maszyny podczepiasz do niego i jakie spalanie tak około 

 mam jeszcze kilka pytań odnośnie tego ciągnika jak mogli byśmy pogadać  ,

z jakiego jesteś województwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez hubertg7
      Witam! Ciągnik Agrotron 150 2008r. nie pracował dwa dni, dzisiaj go odpaliłem i wyskoczył kod błędu 90, oczywiście nie było mowy o jeździe. po wyłączeniu hebla i włączeniu wyskoczył błąd EE. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? w okolicy nie ma zbyt dobrego serwisu:/
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez Stz358t
      Witam dzisiaj zaswiecila mi się kontrola chyba od sprzęgła.  Ktoś wie od czego to jest dokładnie? Sprzeglo normalnie działa i po podłączeniu i ponownemu podłączeniu kontrolka zgasla


    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj