MF_3095

Prasa John Deere 590 nie pokazuje rozmiaru bel.

Polecane posty

MF_3095    2

pomocy (z góry sorki za błędy ) mam problem z tą presą gdyż przestała mi pokazywać rozmiar balota oraz po wciśnięciu przycisku auto sterownik nie reaguje wgl nie mg ustawić rozmiaru beli jak by nie było połączenia . jest początek sezonu a ja nie mg wyjechać w pole 

zaznaczę że mój sprzęt to MF 3095

Wiadomość z agroFakt.pl

krystek1992    11

Sprawdź połączenia przewodów najpierw, poczyść wtyczki itp. Ciężko coś poradzić tak na odległość.

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

MF_3095    2

sprawdzałem kable pryskałęm @40 i nic komputer  (panel sterujący w ciągniku) dalej nie pokazuje żadnej informacji na temat rozmiaru balota

MF_3095    2

sprawdziłem u innego właściciela czy sterownik ma z tym coś wspolnego i okazało się że w innej presie działa dobrze. macie jakieś pomysły co to może byc zaprzyczyna ???

kysiekb    12

mam pytanie czy prasa John deere model f440e sprawdzi się w małym gospodarstwie? właściciel twierdzi ze jest ona łańcuchowa. pytałem kilku gości mówili ze nie ma samych łańcuchowych tylko jak coś to walxowo łańcuchowa. Kakoe jest wasze zdanie? ma ktoś taka?

MF_3095    2

ogółem niby dobra prasa f440e i niby dla małych gospodarstw ale bedziesz potrzebował porządny ciągnik bo inaczej bele wgl nie będą  wychodzić oraz będzie ci gasł ciągnik no i z tego co słyszałem od ludzi w okół to mają problemy z tg typu belami gdyż po czasie i uzytku wgl nie obracają beli w komorze i się zapycha wrzystko ale poim zdaniem najbardziej jest to spowodowane ciagnikiem ktore maja bo muszą miec siłęzeby scisnac pożadnie bele . Ale bardzo bym chciał zeby ktos mi pomogł z moją presą bo nie pokazuje mi rozmiaru balota i nwm do tej pory co jest nie tak ;(

sorki za błędy 

MF_3095    2

wszystkie kable sprawdzałem i jest oki  rozbierałem wtyczki od ciagnika i od presy ZEBY ZOBACZYC CZY SA ODPowiednie KABLE I NIE MA  zastrzeżeń więc tona pewno nie kable 

przemek28_28    732

A moze w ciagniku coś nie halo? Bo jak sprawdzałeś sterownik u kogoś to podłączyłeś do innego traktora?

MF_3095    2

nie ciągnik tu nie ma nic do rzeczy on tylko daje zasilanie z akumulatora a same ustawienia presy są w komputerze zamontowane w niej 

ThePerkins    336

Podłącz sterownik do innego ciągnika, w razie jakby działał to winy musiałbyś szukać w ciągniku.

MF_3095    2

sterownik działa tylko gdy podłącze pod inną prese to znaczy że jest coś nie tak z presą 

MF_3095    2

mogł byś mi tą instrukcje rozjaśnic mniej więcej bo czytam ją kilka razy i nie zabardzo wiem co należy zrobic

porems    53

Tutaj tylko pokazałem gdzie znajduje się ten czujnik, ta instrukcja przedstawia jak zdiagnozować i ustawić ten czujnik w trybie ''diagnostic mode'' ale to działa tylko kiedy sterownik posiada przycisk ze znaczkiem "jelenia" (prasy z numerem seryjnym od 322400 do 330999 powinny go mieć)

Natomiast aby sprawdzić czy czujnik działa trzeba wziąć miernik i sprawdzić omomierzem czy wartość się zmienia gdy otwieramy i zamykamy komorę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz100
      Witam mam prase john deere 580 i mam taki problem z nią z prawej strony w takiej rużej est taki czujnik bodajze jest on od wielkosci balota i jak jest juz odppwidni ot informuje na komputerze i chodzi o to zę baloty pomimo że ustawie 120 to robi różnie raz wieksze raz mnijsze czasem potrafi robic 130 jakby nie patrzec nie robi 120 pomimo ze jest tak ustawione a ronbi te 130 i czy w nim tkwi problem musze go wyminic czy cos innego? Myśle ze tro przez neigo tezzbyt mało siatki podaje mam ustwione 3 razy poinbad 3 razy zeby owineła a owija raz nie raz mniej raz wiwcje czasem podal ledwo 1,5 raza owinie  balot sie rozwali prosze o pomoc?
    • Przez Bumber19
      witam mam zamiar kupić w tym sezonie prasę taką jak w tytule. Proszę o opinie użytkowników i i cenę maszyny.
    • Przez Bartek9977
      Witam. Szukam prasy do zakupu. Albo coś polskiego i nowego lub też zagranica używana. Rocznie około 1500 balotow, połowa słoma połowa sianokiszonka. 
      Zależy mi na ładnych, równych a co najważniejsze dobrze zbitych balotach. No i noże tnące musi po siadać. O wiązaniu siatką nie pisze bo pewnie to standard już we wszystkich. 
    • Przez robertrolnik24
      Witam mam problem z pasami w prasie hesston .Od jakiegos czasu pasy sie rwia  i nw co jest tego powodem. W poprzednim sezonie strasznie ślizgały pasy i ściągało je na jefna lub druga stronę jak bylo około 50% wypełnienia  i stwierdziłem ze wymienię gume na wale napedowym  . Niesty to nie duzo poprawiło i teraz myślę nad wymianą pasów lecz nie wiem jaka długość dostosować poniewaz kilkukrotnie już byly obcinane  i skracane . W katalogu piszą ze długość pasa powinna byc 926 cm  a teraz mieze i maja 920  po około 8 skracaniach po +/- 5 cm na jeden raz . Pytanie mam takie czy wie ktos jaka powinna byc długość tych pasów wtym modelu?

• Przez SKORPION1
      Mam problem z łańcuchem głównym tym co jest po stronie prawej tam gdzie jest zbiornik od centralnego smarowania to znaczy zauważyłem że jak wyłączę prasę to on na dole zwisa nie widać żeby przeskakiwał na zębatkach wymieniłem ta sprężynę od naciągu ale nic się nie poprawiło . Czy możliwe jest aby on się wyciągną prasa ma zrobione 11 tyś bel . I co dziwniejsze nie za każdym razem on tak zwisa a jak prasa postoi to sam się napręży
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj