Skocz do zawartości
Kedzior12

Kupię pompkę do centralnego smarowania w prasie zwijającej Gallignani

Polecane posty

Kedzior12    5

Kupię pompkę do centralnego smarowania do prasy zwijającej Gallignani 3200l (rok produkcji 1992r.).

Może być z innego modelu lub innej prasy, oby takiego typu jak na zdjęciach.

Stan techniczny: sprawny

Cena: do uzgodnienia.

Kontakt: telefon: 504956436 lub email: lanski@onet.eu

post-78992-0-35607800-1498167447_thumb.jpg

post-78992-0-03580600-1498167464_thumb.jpg

post-78992-0-20881100-1498167495_thumb.jpg

post-78992-0-40530200-1498167526_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian87
      Witam,
      Doszedłam dlaczego mój JD tak ciężko pali na zimno. Padła pompka w baku Nie wiecie gdzie w rozsądnych pieniądzach mogę dosać taką pompkę? I czy często takie pompki padają?

Dobra, to jednak nie pompka padła. Tzn. pompk nie chodzi bo nie dostaje prądu. Napięcie jakie dochodzi jest w granicy 1,6V. Mechanicy którzy normalnie serwisują mi samochód przeglądnęli elektrykę "tyle o ile" i stwierdzili że to wina słabego akumulatora bo jak już się zaciągnie paliwem i odpali to wtedy pompka paliwa pracuje. Pytam się czy jest to możliwe aby akumulator był na tyle mocny żeby kręcić silnikem i zarazem na tyle słaby żeby nie ruszyć pompki bo wg. mnie to coś jest nie tak.
    • Przez janusz14
      mam problem ze sprzęgłem w moim ciągniku a konkretnie w ciągu ostatnich 2 lat wymieniałem 3 razy tarcze sprzęgłowe i raz mi pęknoł na pół cały docisk . teraz narazie jest spokój ale coś mi nie chce do konca wysprzęglać pompke sprzęgłową wymieniłem. jaki może być problem ?
    • Przez Mf255fan
      witam
      Ostatnio zauważyłem że oleju przybywa. podejrzenia padły na świece płomieniową lecz ona nie puszcza więc pompka zasilająca (która jakimś cudem ciekła paliwem na zewnątrz).Kupiłem zestaw naprawczy do pomki
      włożyłem nową membranę i skręciłem ( nie dawałem silikonu Bo nie pisało to w książce) po zakręceniu pompka cieknie rzadkim czarnym płynem , czy na membranę trzeba było dawać silikon??
      Zależy mi na szybką odp, Jutro po południu muszę jechać prasować.
    • Przez deere2140
      Witam posiadam pompkę z licznkiem , lecz za każdym razem muszę ją zalewać ropą żeby pociągnęła , czy da sie coś zrobic aby nie trzeba było jej zalewać , pompka wygląda tak :

• Przez mieciu68
      witam mam w planch zakup prasy gallignani 2500sl zmiennokomorowej prosze jakieś opinie na temat tej prasy jak sie sprawuje
      jeżeli by ktos posiadal taka na sprzedanie to prosze pisać najlepiej woj wielkopolskie dolnoślaskie lub łódzkie