agrofoto

Żniwa 2017

Polecane posty

agrofoto    90

 

Cześć,

Pod tym tematem możecie publikować wszystko co jest związane z pracami przygotowującymi do sezonu lato 2017.

Możecie publikować informacje na temat przygotowania maszyn, zdjęcia z pola, sianokosy itp.

Wszytko to, co jest związane z tematem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Proponuję  niech  na  dobry początek  płeć  piękna  z  AF,  pochwali  się  piękną  opalenizną  ;)  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka_AF    0

Nie wiemy, o którą z nas chodzi, więc wrzucamy wspólne zdjęcie :) Ktoś może pochwalić się ładniejszą opalenizną?
[galleryimg=694970]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie wiemy, o którą z nas chodzi...

Oczywiście  o  wszystkie  dziewczyny  chodzi :) .

 

Foto  fajne , a  pozostałe  części  ciała ;) ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Czekamy na drugi pokos :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2351

A ja czekam na deszcz bo nici z drugiego pokosu krowy wszystko zjedza


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie krowy w oborze stoją więc jak na razie czekam na drugi pokos i deszcz również.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

  :) Ktoś może pochwalić się ładniejszą opalenizną?

 

moj kolega z bliskiego wschodu, wrzucę jego fote, jak jeszcze się nie wysadził i zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie mam klijenta który chce bym swiadczył mu usługę traktorem a mianowicie koszenie łąk mulczerem 3m. mulczer on daje swój i jego paliwo a mój traktor 120km ,i mam pytanie na jaką stawke sie zgodzic łąk jest około 100hek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Witam mam takie pytanie mam klijenta który chce bym swiadczył mu usługę traktorem a mianowicie koszenie łąk mulczerem 3m. mulczer on daje swój i jego paliwo a mój traktor 120km ,i mam pytanie na jaką stawke sie zgodzic łąk jest około 100hek. 

 

50-65zł od ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaRemian    1

Witam jako że czerwiec dobiega końca i żniwa się zbliżają otwieram ten temat aby każdy mógł się wypowiedzieć się o obecnej sytuacji na polach jak i o żniwach i plonach.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hart    0

cześć wszystkim w zachodniopomorskim kolo pyrzyc jest całkiem całkiem zapowiada się dobrze. mamy ciepło mamy deszcze. a jak to do końca będzie to się okaże. u nas jęczmień pierwszy myślę że gdzieś koło dwóch tygodni i pod kose.
dodam jeszcze ze z kolei u sadowników jest tragedia- czereśni nie ma prawie wcale cena za kilo od 15 do 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelKtm525    193

siema w Lubelskim deszcz padal od poczatku maja tylko raz zboże juz mocno podeschlo tak ze na plon nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

w małopolskim całkiem nieźle na poczatku każdy sie bal o oziminy jak przyszedł mróz -23° później jeszcze ten śnieg na kwitnący rzepak ale jakimś cudem nie widać skutków, kwiecień maj trochę mało słońca i teraz też nie ma szału wiec żniwa będą zdecydowanie później ale plon zapowiada sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85

A w lubuskim trzeba przyznać że zapowiada się obiecująco :) Piękne w szczególności są pszenżyta i jęczmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Lubelskie powiat lubelski zapowiada się dobrze . U w maju mało co padało ale w czerwcu już spadł drugi mocny deszcz więc suszy nie ma . Miały być wcześnie żniwa a tu znowu deszcz i opóźnienie . Ale niech pada , przyda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

lubelskie powiat bilgoraj. Przez dlugi okres nie bylo deszczu. teraz w ostatnich dniach i tygodniach popaduje. Za duzo tej wilgoci nie ma ale jednak cos tam jest. Na lekkich malych placykach pszenice zaczynalo podbierac ale te deszczyki troche to opanowaly ale tak ogolnie i przewaznie narazie wszystko w miare dobrze wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaRemian    1

Małopolska pow.tarnowski plony zapowiadają się bardzo dobre pogoda narazie dopisuje w nastepnym tygodniu zapowiadają temp. powyżej 30° więc jeśli tak się utrzyma to żniwa będą wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

w wielkopolsce   jeczmienie mysle zaczniemy mlocic  za okolo 2 tygodnie    czyli okolo 10 lipca


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja dzisiaj byłem w Nysie to widziałem dwa pola rzepaku które myślę za tydzień będą deskować o ile taki zabieg planują, dodam że rzapak dosyć ładny nie jakieś gówno, w mojej wiosce jęczmień ozimy to jeszcze 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molq    6

wynajęcie ciągnika z taką mocą z pracownikiem bez paliwa 100 zł na godzinę pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj