Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rbit
      Czy posiada ktoś owijarkę jak w temacie i jak się ona sprawuje? Można taką nabyć za 5400 brutto i w tej cenie stawiacz bel. Czy warto?
    • Przez damian19321
      Cześć jaką polecacie owijarke do balotów do 5-6 tyś zł ?
    • Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
    • Przez rewoluszyn
      Witam wszystkich. Założyłem ten temat, ponieważ zamierzam zająć się produkcją owijarek samozaładowczych z przednim lub bocznym załadunkiem (zależy od potrzeb nabywcy). Chodzi mi głównie o przystosowanie popularnych owijarek stacjonarnych do specjalnego podwozia z ramieniem załadowczym. Moim produktem będą właśnie takie podwozia. Dzięki czemu każdy kto posiada zwykłą owijarkę Będzie mógł niewielkim kosztem otrzymać maszynę o parametrach pracy jak sipma maja czy pronar. Dostępne będą 3 opcje sterowania: ręczne, pół automat, automat. Rozmiar kół i inne szczegóły zależne od woli kupującego. Myślę że koszt takiego podwozia nie przekroczy 10tys. w najbogatszej wersji.
      Co sądzicie o tym produkcie? Czy ma szansę wzbudzić zainteresowanie nabywców?
      W razie pytań piszcie chętnie wszystko wyjaśnię.
    • Przez koses
      Panowie natrafiłem na taką oto maszynę http://pomi.dk/en/products/wrap-12-gb.aspx   spotkał się ktoś z nią na żywo ? i mógł by podzielić sie spostrzeżeniami ? Zastanawiam sie nad taka maszyną zamiast budowy hali stalowej na słomę .