Skocz do zawartości
Fugeo

Kuhn czy Samasz

Polecane posty

Fugeo    23

Witam wszystkich :)

Mam takie pytanko. Mając do wyboru takie zestawy:

I zestaw:

• Kuhn GMD 280
  • Kuhn Haybob 360

II zestaw

• SaMASZ Samba 240
  • SaMASZ Z350
  • Pronar PWP 530

To który zestaw byście wybrali i dlaczego akurat ten?

nunu85    99

wypadałoby jeszcze napisac za ile te zestawy, bo to dosc istotna kwestia.

Fugeo    23

Cena jest nie ważna. To pytanie czysto teoretyczne.

Lepiej wziąć dwie maszyny w tym maszyna 2w1 ale zagranicznej marki, a 3 oddzielne, ale polskie.

Czy maszyna Haybob 360 zdaje egzamin?

Wiadomość z agroFakt.pl

krzychuuuuu    40

Kuhn Haybob 360 nie nadaje sie do niczego. Bierz samasza bedziesz zadowolony. Zamiast pronara samasz p4 530. Mam maszyny z samasza i jestem zadowolony. Tez bralem pod uwage kuhna ale wychodzil drozej.

rolnik2102    15

ja mam Haybob 360 i jestem zadowolony z rezultatów jego pracy, pracuje na 20ha użytków zielonych i zdaje egzamin, w mojej miejscowości są 4 takie maszyny i wszyscy sobie je chwalą

cheecko    6

Samasz to porządna firma dobra jakość nie ma co przepłacać, co do pronaru to nie polecam.

karip    14

Teraz produkują samasz p4 531. Posiadamy takiego i jesteśmy zadowoleni z roboty jaką robi. Był lekki problem z przekładnią ze starosielska mianowicie simering był źle osadzony ale serwis bardzo szybko sobie z tym uporał a nawet dał zapasowe. Nasza maszyna ma 10 nr seryjny ale i tak jest dobrze przemyślana i dopracowana.

kon23    0

Ja również posiadam hayboba 360 i jestem z niego zadowolony a to że po prostu co niektórzy nie mają wogóle pojęcia jak tą maszynę się ustawia to nie znaczy że do niczego się nie nadaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ArekDziedzic
      Sluchajcie.... pytanko.
      Kuhn Speedliner 4000 2011 rok. Skladany
      Czy
      Pottinger terrasem artis 2011 rok tez skladany.
      Ziemie mieszane.
      Ciagnik się dopasuje jakis
      Wedlug mnie bardzo podobne maszyny
    • Przez Marcon
      Witam. Ostatnio zakupiłem prasę Kuhn VB2160 lecz jak to zwykle bywa ze sprowadzanymi prasami nie posiada instrukcji obsługi. Pytanie mam następujące: czy ktoś posiada takową instrukcję? Rocznik 2013. Pozdrawiam.
    • Przez krzys5932
      Witam mam do sprzedania deutz60 jak w opisie stan bardzo dobry oryginalny przebieg , zaczynam sprowadzać maszyny  jestem też rolnikiem więc proszę nie traktować mnie jako okrutnego handlarza;) wszystkie maszyny sprawdzam na swoim polu. Możecie powiedzieć co szukacie może akurat się dogadamy bo nie na wszystko patrze nie na wszystkim se znam.
      sprowadzam maszyny zadbane i które sa mało użytkowane.Na wszelkie pytania chetnie odpowiem 
      https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroplus-60-70-80-landini-laborghini-new-holland-same-CID757-IDpRRC5.html#0b44196695
      posiadam także kosiarkę kuhn
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-czolowa-czolowka-kuhn-f280-290-300-pottinger-przetrzasrka-CID757-IDrPZJ5.html#fef33cdd49
    • Przez URSUSc385A
      Dzień dobry.  Chciałem zapytać gdzie można kupić części do rozsiewacza KUHN MDS 921?
    • Przez Wojtek026
      Kosiarka około 2.4m która będzie lepsza i czy sipma będzie najlepsza? Łąki różne kratówka kamienie nierówno czy szkoda se tymi sprzęt ami  głowę zawracać i zostać przy rotacyjne 2.1m czy dyskowa dużo wyżej kosi co z potrawami typu sałatka czy dyski zewnątrz? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.