Famer21

Zamienię Bizona ZO-56 na Bizona

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Witam, zamienię Super Bizon zo-56 86r, na inny. Oczywiście dopłacę kwotę wartości. Bizon garażowany, zadbany, wszystko wymieniane na bieżąco kosił areał 22ha co rok, od 13 lat, więc wiele nie kosił, choć kupiony z Prywatnego gospodarstwa w dobrym stanie. Może pracować jako kolejny na innym gospodarstwie, po remoncie, choć obecnie nic mu nie dolega, ale... :) . Nie posiada kabiny tylko daszek, z oryginalnym z fabryki rozdrabniaczem do słomy, który chodzi, choć ramy nadają się do "wzmocnienia" - obecnie na stałe jest przyspawany.

Pisać PW jak coś.

Edytowano przez Famer21

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez szymczak
      Witam. Wyjmował ktoś z siewnika Amazone D8 wałek wysiewający? Ja próbowałem, ale jedna z tulejek z prawej strony przy skrzyni przekładniowej nie chce się przesunąć na wałku (tak jakby brakowało miejsca). Brakuje mi 0,5 cm...  przez to wałek nie może pójść w górę. Najdziwniejsze jest to, że według katalogu powinna znajdować się tam krótka tulejka blokowana na dwie śrubki, którą po odkręceniu przesuwa się w bok. Ja natomiast mam tam jakąś przekładnię redukcyjną, według katalogu zakupioną chyba opcjonalnie. Tulejka która mi przeszkadza jest częścią tej przekładni, jest chyba mosiężna, kołkowana na kołek sprężysty.  Pozostaje mi poluzować wszystkie rolki wysiewające i cały wałek wtedy przesunąć kawałek w lewo, ale wydaje mi się to zbyt skomplikowane jak na tą czynność... Proszę o pomoc kogoś zorientowanego
    • Przez KIbul
      Wymieniał ktoś może w takim siewniku tulejki lub łożyska na  osi Koła napędowego?? Nie mogę się do nich dostac;( A Piasta z kołem ma duży luz:(
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Co dac na pierwsze skracanie?
      1.Moduss start
      2.Medax max
      Co będzie bardziej skutneczne ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj