Skocz do zawartości
Robson11

Hesston 5670 Rolka i punkty smarowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hesston
Robson11    0

Witam mam taki problem ,że rolka mi sie całkowicie zablokowała to znaczy stoi w miejscu a że jeszcze takie awarii nie miałem nie jestem pewny jak ją we właściwy sposob zdemontować(Może jakies wskazowki?).

Jak podejrzewam po przeczytaniu tematow na forum łożysko w rolce się skonczylo. I tutaj moje pytanie czy takie łożysko uda mi sie dostac od reki ? Bo z tego co widze w internecie są one nie dostepne. Może ktoś zamawiał i moglbym udzielić rady skąd tak owe nabyć. Z tego co wyczytalem w katalogu jest to łożysko o nr.  708050825 

Oraz drugie pytanie czy smarujecie gdzieś tą prasę poza łancuchem głownym napędzającym ? Może to dziwne pytanie ale mam tą prase od roku nigdzie nie widzę pkt do smarowania dlatego wolę zapytać.

Ps To ten wałek pod tą belką. Najbardziej widoczny.

7dde50b29e6af92c7f65838d9de1bc8a_900.jpg 

Buszmen11    0

miałem 5670H. z tego co pamiętam kalamitki są na górze w miejscu obrotu klapy, na tych czujnikach od ilości materiału w komorze, od spodu na odrzutniku bali jeśli masz i na osi w pobliżu siłowników. no i na wałku przekaźnika oczywiście. rolki te grube pokryte gumą mają calowe łożyska wahliwe, ja dostałem od ręki, w stalowych małych są normalne

Wiadomość z agroFakt.pl

Robson11    0

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Temat łożyska w rolce skończy się chyba tak, że trzeba będzie przetoczyć. Dowiadywałem się u dilera NH i już nie mają tych łożysk w oryginalne... Pytałem też w kilku miejscach podobno były one typowo robione pod tą prasę i nawet zamiennika nie ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się