News
kubaw1

Wałek wom szerokokątny KUPIE

Polecane posty

kubaw1    0

Witam,

jestem posiadaczem prasy welger rp 165. Niestety wałek z mojego zaniedbania pękł na krzyżakach przy okazji się skrzywił więc o remoncie raczej nie ma mowy . Może ktoś z was ma wałek używany  od prasy do sprzedania albo znacie kogoś kto handluje takimi wałkami z zagranicy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Przez szwagier84
      Witam noszę się z zamiarem zakupu prasy rolujacej koniecznie z nożami i komorą walcowa. Rocznik tak od 2013 Podoba mi się wyżej wymieniony model. Czy może polecacie co innego ?
    • Przez friz
      Stoje przed wyborem prasy do mojego gospodarstwa zastanawiam sie nad metal fachem (łańcuchową) lub sipma classic szukam opini na temat tych pras, ktora ma lepsze wykonanie? Obie sa bardzo podobne i  maja hydrauliczna blokade komory. A moze jakiegos innego producenta? Prasa musi byc nowa tak do 58tys. Robic bedzie okolo 400 bel rocznie
    • Przez prasamchalle
      Witam. Jeżeli ktokolwiek ma problem z nowymi prasami McHale dotyczący siły zgniotu, lub podobnych rzeczy - proszę o kontakt pod numerem: 512054681.
      Planuję zebrać osoby do pozwu zbiorowego. Więcej informacji pod wyżej podanym numerem.
    • Przez raul1985
      Jaka prasę byście wybrali i dlaczego ?
      Ma służyć w sezonie do zbioru 
      Sianokiszonki 200 szt
      Siano 200 szt
      Słoma 2000 szt
      Do wyboru 
      Michale v660
      Kerveland/Kubota
      John Deere 451m
      New Holand Rolt Belt 180
      Proszę o opinie i radę .

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj