Skocz do zawartości
michal07123

Wyłaczenie/wlączenie przedniego napędu JD 2250

Polecane posty

michal07123    0

Witam, jestem nowym użytkownikiem i proszę o wyrozumiałość :)

Pytanie dla Was będzie pewnie banalne, ale nie znalazłem odpowiedzi na forum, jak w JD 2250 wyłącza się i włącza przedni napęd? Są na przedniej desce rozdzielczej dwa białe przyciski i nie wiem do czego służą. Domyślam się że własnie do napędu. Czy przedni napęd trzeba włączać i wyłączać trzymając hamulec lub sprzęgło w tym traktorze?

Pytam gdyż nie wiem czy robię coś źle czy jednak coś się zepsuło. Cały czas bez względu na wciśnięcie któregoś z tych białych przycisków świeci się kontrolka informująca o włączonym przednim napędzie.

Jeśli jest to możliwe to czy ktoś z forumowiczów kto ma ten traktor lub zbliżony model bo pewnie będzie to wyglądało podobnie, mógłby wysłać zdjęcie deski rozdzielczej gdyż u mnie wytarły się graficzne opisy przycisków?

Bardzo proszę o odpowiedź.

sebe1033    62

hmm miałem 2650 to na desce był jeden guzik od przedniego napędu (przełącznik ale to już ktoś przerabiał) , jak masz elektrohydrauliczne włączanie to sobie właczasz i wyłączasz kiedy chcesz . Ale bez przesady sleep.png , jednak sprzęgła i hamulca nie trzeba używać (chyba że tył buksuje zanim pomyślałeś o 4x4)

Pod spodem skrzyni jest przystawka od napędu i tam cewka od załączania go sprawdź jak prąd dochodzi , tylko tam będzie odwrotnie bez prądu włączony a z prądem rozłączony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się