vegeta23

Sprezarka klimatyzacji Sanden

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vegeta23    2

Witam. Orientuje sie ktos moze ile nalezy wlac oleju do sprezarki klimatyzacji w Dominatorze 88 i jaki ma byc to olej? Mam sprezarke Sandena. Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1929

a zmieniałeś skraplacz albo filtr albo jedno i drugie? Ilość sprawdzisz po modelu sprężarki przy czym jak instalacja ma powiększany obieg skraplaczem to w papierach od sprzętu. Najczęściej jednak zmieniana jest wtedy tabliczka i model sprężarki. Tam wogóle jest scroll czy tłoczkowa? Trochu się rozpędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Sprawa wyglada tak ze kupilem Dominatora z uszkodzona sprezarka York. Postanowilem kupic Sandena poniewaz z informacji ktore wyczytalem w necie Yorki sa wadliwe. Serwisant z Claasa tez to potwoerdzil. Sandeny duzo lepsze. Do tego te Sandeny tez wychodzily w dominatorach. Do tego kupilem jeszcze nowy osuszacz i termostat. Reszte narazie zostawilem ta sama. Co do samej sprezarki to Sanden jest tloczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

post-18311-0-04488500-1497282108_thumb.jpgpost-18311-0-24374100-1497282163_thumb.jpg
Dorzucam zdjecia naklejki ze sprezarki i samej sprezarki. Moze to cos pomoze. Moze ktos to rozszyfruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj