Skocz do zawartości
Johny794

URSUS 3512 Potrzebuję pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Johny794    0

Witam wszystkich, w  następnym tygodniu mam egzamin zawodowy i najprawdopodobniej będę zdawał na URSUS 3512. Opisałby ktoś mi jak krowie na miedzy jak wygląda w nim przegląd dzienny? Sam nie posiadam ciągnika, a szkoła to jest taka, że szkoda gadać, nie chce nam udostępnić go i wytłumaczyć... Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

kali2107    99

stan olejów i innych płynów filtr powietrza. światła i nie wiem co jeszcze by mogło być.

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    589

Wpisz w wyszukiwarce "Ciągnik rolniczy obsługa codzienna " i tam będzie opisane co i jak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Przez Burkson
      Jak wam poszło? Egzamin o krowach 😂😃 Macie może odpowiedzi? 
    • Przez MateuszOlszewski
      Witam w poniedziałek 25.06.2018r Przystępuje do egzaminu praktycznego r3 , czy miał ktoś w ostatnim czasie taki egzamin i może powiedzieć co mniej więcej było ?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.Uczę się przyzwoicie,zamierzam iść do technikum rolinczego w Bojanowie.W zeszłym roku było na 15 miejsc 20 chętnych.Na koniec roku będę miał najprawdopodobniej średnią 3,5-3,8 jaką miałbym szansę się dostać?
    • Przez Jarekx01
      Witam, w tym roku kończę gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły średniej. Interesuje mnie rolnictwo, mechanika oraz elektronika, dodam, że w przyszłości chciałbym pracować jako sprzedawca ciągników lub części np: Case. Rolnictwo nie jest mi obce gdyż pomagam rodzicom w średnim gospodarstwie w którym mamy sprzęty dość  wyposażone w elektronikę. Zastanawiam się nad technikiem mechanikiem, technikiem mechanizacji rolnictwa i agrotronikii ewentualnie informatykiem. Jaki kierunek wybrać aby móc pracować w tym zawodzie, ewentualnie przygotować się do studiów ukierunkowanych też w tym kierunku?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.