Skocz do zawartości
News
kamilo2277

Sprzedam prasę kostkującą . Film pokazowy

Polecane posty

kamilo2277    1

Witam, mam do sprzedania prasę kostkującą Fahr HD360, jak wiecie jest to odpowiednik polskiej Zetki , tyle, że jest dużo twardsza. Prasa jest w stanie idealnym, w ciągłym użytku, pracuje na 2ha, cały czas trzymam ją pod dachem. Cena: 8500 zł . Okolice Wadowic. Tel: 725290439

UWAGA !

Dodaję filmik z pracy: 

post-135972-0-53910700-1497179188_thumb.jpg

post-135972-0-27696300-1497179193_thumb.jpg

post-135972-0-94526000-1497179197_thumb.jpg

post-135972-0-06790100-1497179202_thumb.jpg

post-135972-0-25335100-1497179207_thumb.jpg

Edytowano przez kamilo2277

zetorki12    4187

Zapomniałeś o najważniejszym - jaka cena ? No i nie jest to odpowiednik zetki - jest węższa , ma inne ramię nagarniacza ... .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BaszaPasza11
      Witam. Jestem posiadaczem Deutza Agroplusa 100. Mam pytanie do wszystkich, a dokładnie posiadam w nim 4 pary wyjść hydraulicznych kolejno od lewej (żółta, niebieska, zielona i czerwona). Chciałbym się dowiedzieć czy np: na żółtej jest mały przepływ oleju, na niebieskiej większy, na zielonej jeszcze większy, a na czerwonej największy przepływ. Istnieje takie coś czy regulacja jest gdzie indziej? Pytam ponieważ nie posiadam książki do niego, a chciałbym wiedzieć. Pozdrawiam
    • Przez Stefanc~360
      Witam, zakupiłem taką prasę jd 582 z 2003 r. i chciałbym się dowiedzieć takie rzeczy jak np. jak ustawić ten cały sterownik? Jak go obsłużyć i kiedy wiem, że jest już gotowa belka i jak przestawia się prasę, aby robiła bele, większe mniejsze? Nie mam żadnej książki i dlatego pytam dzięki wielkie za odp. Pozdrawiam.
    • Przez KAbi12
      Witam mam problem potrzebuje zdjecia mechanizmu załączajacego owijenie siatka w szczegolnosci tego paska ktory napedza walek
    • Przez emergency12
      Witam. Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika, takiego jak w temacie. Może są na forum użytkownicy takiego ciągnika. Jeśli tak to prosiłbym o opinie na jego temat
      pozdrawiam
    • Przez Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.