Polecane posty

mariuszd93    559

To  zabytek nie prasa.Jeszcze na  waskich  pasach 

Ja  bym  nawet nie  patrzył  w tą  stronę ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo2277    1

Głównie chodzi o to, że potrzebuję to na małe gospodarstwo rocznie może 50 bel zrobię (siano, słoma, sianokiszonka)

 

 

Edytowano przez kamilo2277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

50  bel  łącznie  ??? :o

na  takie ilości,  w ogóle  nie  ma  sensu  kupować  prasy 

Nie mów  że nie  ma  nikt  w okolicy  -  bo  to niemożliwe  ;)

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo2277    1

Nie no może trochę więcej, w okolicy mają, i od paru lat korzystam z usług, ale to kosztuje i robię tylko sianokiszonkę z pierwszego pokosu, tak to robiłbym więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Za  cene  tej prasy przy  takiej ilości  bel  przez  ponad  10  lat  masz  sprasowane  , bez  żadnych dodatkowych kosztów.

Więc  jak  to policzyłeś  , ze  taniej bedzie kupić prasę?

Coś  sie  czasem  zepsuje , pasy już  do  d*py , spinki , łożyska , na  remonty  rocznie  wydasz  tyle , co płacisz  za prasowanie .  Do prasy  trzeba  tez  traktor , on  spali paliwo ...

Jak kupować  - to nie  takie  zabytki - takie moje  zdanie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo2277    1

No racja, ale sam wiesz jak to jest suszyć siano, hoduję bydło mięsne i chciałem tylko sianokiszonkę robić, jest to dość wygodne, u mnie za zrobienie 1 beli sianokiszonki biorą ok 45zł  :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

no chyba za komleksową usługę ze zwożeniem i swoją folią. Samo prasowanie to około 15 zł powinno kosztować. tą prasą na tych pasach sianokiszonki nie ukręcisz.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie miałem hesstona 5670 i o sianokiszonce możesz zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janekxx    0

koledzy mam taki "zabytek" i nie narzekam, nie jedna sipma się chowa, niby starocie ale co do psucia się,to tam tak naprawde nie ma co się psuć, ludzie mi mówili nie będziesz tym robił bo pasy itp ale w gruncie rzeczy to pasowki są wydajniejsze i bardzo ciche ale kto nigdy takim czymś nie robił to zawsze jest przeciw bo stare i wogole, u mnie robi 300 bel rocznie i przez 4 lata żaden pas się nie urwał, swoje odrobiła i jeszcze trochę polata:) pozdro hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję zakup prasy za około 30 tyś, ma współpracować z ciągnikiem 80km Ma ktoś taki zestaw? co sądzicie o tych markach? Może macie inne propozycje?
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj