Zaloguj się, aby obserwować  
MartineZ

Gdzie moge dostac taki plug.

Polecane posty

MartineZ    14

Witam.Jestem z woj.opolskiego i chce kupic pług obrotowy dwu skibowy najlepiej uzywany bo nowy to troche drogo.Popytalem troche ludzi i robi sie problem bo nikt nie wie gdzie takowy sprzet mozna dostac.pomozcie....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Poszukaj na allegro a coś znajdziesz.

Temat wydaje mi się bez sensu i raczej do zamknięcia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

w temacie posta piszesz ze chcesz dostać "taki" pług.

Co znaczy to taki?

Szukasz konkretnego modelu czy po prostu używki obrotowej dwuskibowej?

IMHO allegro starcza - sam mam przyczepę chyba spod Warszawy z allegro (chyba z 250-300km ode mnie).

Tato pojechał obejrzeć a gość nam ją pod dom przywiózł za dodatkowe 200PLN.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

A interesował by cię lemken 2 skibowy obrót mechaniczny, zabezpieczenia na kamienie kołkowe, możliwość dokręcenia 3 skiby cena: 1200zł


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ładne 2 skibowe Lemkeny z obrotem hydraulicznym i możliwością dokręcenia trzeciej skiby widziałem w komisie pomiędzy Sycowem a Oleśnicą.Stały tam 2 szt po 1900.Bylo to ze 2 miechy temu ,ale widać że trochę stały i pewnie jeszcze są.Oglaszaja sprzęt w OtoMoto i tam znajdziesz telefon.Komis mieści się w Ligocie Polskiej. http://otomoto.pl/inna-maszyna-agr-poporyw...-7-B101268.html Jesli szukasz czegoś takiego to znalazlem tan komis i zapytaj bo stały w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

w gre wchodza tylko plugi hydrauliczne bo mechaniczne to troche klopotliwy

 

Nikita_Bennet obojetna jest firma wiem ze takich na rynku jest mniej niz np 3 skibowych dlatego nie bede wybredzal.

wazne zeby bylo blisko,byl hydrauliczny,i konieczne przedpluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj