Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam ! Tak jak w temacie mam wyciek z miejsca zaznaczonego strzałką. Dodam że ciągnik był robiony czyli rozpoławiany i zakładane nowe łożysko i uszczelniacz.  Proszę o porady jak rozwiązać ten problem. Gdyby taki temat już był to proszę moderatorów o przeniesienie bądź usunięcie. Podkreślam że zdjęcie nie jest moje !!!!! 

post-123701-0-01253400-1497117874_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8991    10

spuscic olej ze skrzyni porozkręcać pedały hamulca i sprzęgła wyjąc ten wałek wydłubać simmeringi sprawdzić czy wałek nie ma wżerów (jesli ma to przetoczyc lub kupic nowy ) kupic nowe simmeringi nabić wsadzic wałek nalac oleju i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mati8991:  Już prawdopodobnie kolego wiem co jest winowajcą a dokładnie uszczelniacz który wchodzi na wałek :D Dzięki Wielkie !!! Temat zamykamy !

Edytowano przez Ursusc360polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja tam dawałem dystansową podkładkę aluminiową,dookoła slikon i mi nie cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

Niby dlaczego poleci ??? Wszystko było dobrze i dopiero teraz lekko kapie więc to na 100% uszczelniacz.

 

poleci bo ktoś "mądry" zrobił na jednym wałku dźwignię ręcznego i pedał sprzęgła


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF3090
      Witam. Jakiś czas temu w moim MF 3090 nastąpiła awaria układu chłodzenia oleju silnikowego. W dużym skrócie olej silnikowy dostawał się do chłodnicy cieczy. jeżeli ktoś wie co mogę  z tym zrobić, czy da się to rozebrać w ogóle,  można to jakoś uszczelnić ?  dodam jeszcze że na czas pracy miałem ja odłączoną z obiegu oleju. dołączam fotkę tej chłodnicy. z góry dziękuję. 
    • Przez Darek1986
      witam mam problem z c 360 jak się dobrze rozgrzeje i go zgaszę to potem go nie mogę odpalać jak ostygnie to wtedy zapali bez problemu co morze  być przyczyno tego nie odpalania .
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
    • Przez zxy
      .
       
    • Przez rival1120
      Witam, mam zamiar wymienić sprzęgło w swoim case ale wiem ze te ciągniki rozjeżdżają się 1 cm i trzeba wyjąć zabezpieczenie i tu moje pytanie gdzie to zabezpieczenie jest i jak go wyjąć, chce się dowiedzieć wcześniej żeby później nie było niespodzianek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj