Polecane posty

Witam ! Tak jak w temacie mam wyciek z miejsca zaznaczonego strzałką. Dodam że ciągnik był robiony czyli rozpoławiany i zakładane nowe łożysko i uszczelniacz.  Proszę o porady jak rozwiązać ten problem. Gdyby taki temat już był to proszę moderatorów o przeniesienie bądź usunięcie. Podkreślam że zdjęcie nie jest moje !!!!! 

post-123701-0-01253400-1497117874_thumb.jpg

mati8991    10

spuscic olej ze skrzyni porozkręcać pedały hamulca i sprzęgła wyjąc ten wałek wydłubać simmeringi sprawdzić czy wałek nie ma wżerów (jesli ma to przetoczyc lub kupic nowy ) kupic nowe simmeringi nabić wsadzic wałek nalac oleju i gotowe

@mati8991:  Już prawdopodobnie kolego wiem co jest winowajcą a dokładnie uszczelniacz który wchodzi na wałek :D Dzięki Wielkie !!! Temat zamykamy !

Edytowano przez Ursusc360polska

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    1229

Ja tam dawałem dystansową podkładkę aluminiową,dookoła slikon i mi nie cieknie

izydor6280    652

Niby dlaczego poleci ??? Wszystko było dobrze i dopiero teraz lekko kapie więc to na 100% uszczelniacz.

poleci bo ktoś "mądry" zrobił na jednym wałku dźwignię ręcznego i pedał sprzęgła

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez dsbh
      Mam problem przy włączaniu młocarni w w.w Claasie.Jeżeli wciskam i trzymam wajche młocarni,wtedy wszystko działa.Jeżeli ją puszcze wtedy mi rozłącza młocarnie.Wymienione były sprężyny,ślizgi na nowe.Złożone tak jak rozbierane.Nie wiem czy to wcześniej działało bo po zakupie kombajnu od razu nadawało się do naprawy.
    • Przez Kondzio55
      Witam. Wlasnie zrobiliśmy remont sprzęgła ponieważ łożysko poszlo sie.. Wymienilismy cale tuleje, oby dwie tarcze i 3 lopatki. Oke zlozylismy, wysprzeglik odpowietrzony a biegi nie chca wejść. Nacisniemy sprzeglo a biegi zgrzytaja tak jak wgl by sprzęgła nie bylo. Gdzie szukac przyczyny bo 3 raz rozjezdzac sie nie chce zbytnio. Tarcze oczywiscie dłuższym do silnika, lopatki wyregulowane.
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam.
      Pytanie w mtz 952.3 pojawił się tak jakby wyciek diesla spod świecy żarowej. Możliwe to jest? Co może być walnięte?
      na razie brudzi po prostu ale chcę to usunąć jak najszybciej. Pierwszy cylinder.
    • Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.