Zaloguj się, aby obserwować  
david85

jak odzyskać należność za warzywa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
david85    3

witam wszystkich mam taki problem firma z Tolkmicka nie zapłaciła bratu za odstawiony seler chciałem zapytać czy może ktoś z AF też dostarcza tam warzywa i czy dostał za nie wszystką kase i może jakaś porada co najlepiej w takim przypadku zrobić żeby odzyskać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

moja rada może i słaba ale iść do prawnika - weźmie 50-100 PLN ale będziesz wiedział jak najszybciej sciągnąć kasę.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

dzięki, wezmę to pod uwagę a nie ma na tym forum kogoś kto dostarcza do tej firmy warzywa bo chciałbym wiedzieć czy tylko mojemu bratu nie zapłacili czy komuś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł to prawnik tylko "dzień dobry" powie. Czy brat jest na ryczałcie? Jeśli tak to ma obowiażek zapłacić w terminie. W przeciwnym razie nie może odliczyć podatku od tego towaru. Proponowałbym w takim przypadku telefon do skarbówki.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

jeżeli o to chodzi to brat od stycznia przeszedł na vat a jak do nich dzwoni to przesuwają z tygodnia na tydzień już chyba 2 miechy od daty z umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Nie wiem skąd wy macie takie info o prawnikach. U notariusza który prowadzi wszystkie nasze sprawy mam kilka porad za darmo!!

Za wszystkie przepisy itp płacę tyle ile inni u innych notariuszy więc nie odbija sobie na tym co później kupuję.

Jak nie wiem jak daną sprawę ugryźć (bo wyczerpały mi się pomysły) to idę się podpytać a pani notariusz zawsze mnie pokieruje co i jak lub jeśli ona nie zajmuje sie takimi sprawami da namiary na dobrego prawnika.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj