Skocz do zawartości
wojtas199880

skup kaczek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Skup
Ansja    352

Pytaj w zakładach drobiarskich.Tam często też prócz kurczaków kupują kaczki i gęsi.Lecz chyba potrzebne jest od weterynarii zaświadczenie o ich stanie zdrowia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel199506
      Witam.
      Mam kurnik na 15tyś kaczek. w ostatnim czasie w mojej okolicy jest coraz większy problem ze zdobyciem słomy na ściółkę.
      Mam więc pytanie czy ktoś praktykował hodowlę kaczki na ruszcie?
      czy jest duży odór od takiego systemu utrzymania?
      Jakie ruszta wybrać drewniane czy plastikowe?
      Znam przypadek że w kurniku były ruszta drewniane, choć jeśli włąściciel zdobędzie słomę to wyjmuje ruszta i woli na ściółce...jaki może być ku temu powód?
      Jak ze zdrowotnością ptaków?

• Przez wojtas199880
      Siemka chce sobie kupić z 10 może 20 kaczek zastanawiam się nad jakimi ?
      I czym je mogę karmić ?
    • Przez wojtas199880
      Witam chce hodować kaczki lub bojlery jest to opłacalne ?
    • Przez piowoj43
      witam kupiłem poidła dzwonwe i zepsuły się zaworki napełniające starego typu niewiem gdzie można tkie kupić morze ktoś wie 

• Przez ami6
      Witam. Posiadam miesięcznego kaczora rasy francuskiej. Kaczor prowadzi swój żywot w ogrodzie u babci. Gdy był malutki lubił bawić się i spędzać czas z ze mną i innymi członkami rodziny. Od jakiś 2-3 tygodni kaczor na widok jakiegokolwiek członka rodziny zaczyna uciekać w popłochu. Nie wiemy czym jest to spowodowane. Kaczor nie jest przeznaczony na ubój i nikt z nas nie zamierza go zjeść. Kaczor podchodzi do człowieka, tylko wtedy gdy widzi miskę z jedzeniem. Niestety nie daje się już pogłaskać. Można powiedzieć, że nas unika. Gdy przebywa w obecności człowieka staje się nerwowy, wyrywa się i chce jak najszybciej uciec. Może jestem przewrażliwiona, ale chyba widziałam w jego oczach łzy. Wiem, że zwierzęta potrafią przeczuwać że czeka je smutny los czyli śmierć w rzeźni, gdyż mówił mi o tym mój zmarły już dziadek. Zwłaszcza barany i owce. Czym jest spowodowane jego dziwne zachowanie?