Skocz do zawartości
Emix

Kupie Tuza Deutz fahr agrotron

Polecane posty

Emix    2

Jak w temacie kupie tuza do Df agrotron 150 tt3 w załączniku obrazek zblizeniowy mojego DF

post-65351-0-19256300-1496947630.jpg

Edytowano przez Emix

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez mesomorph
      Witam.
      Mam problem, nie podnosi mi do konca, silownik nie wychodzi na maxa, jedynie jak nacisne przycisk ten na zewnatrz to wtedy jest ok... co moglo sie zepsuc?
    • Przez tokarz
      co może być przyczyną nagłego opadania ramion podnosnika przy ruszaniu zwłaszcza na wyższym biegu. po zatrzymaniu ramiona się podnoszą z powrotem. objaw ten występuje tylko przy dużych ciezarach jak pług, agregat czy gruber i opuszczają się tylko do pewnego poziomu a nie do samego dołu. czasem przy wolnym cofaniu na polsprzęgle to rzuca np pługiem z góry na dół. dzięki z góry za odpowiedź.
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Jaki przedni TUZ polecacie do Deutz Fahr agrofarm 410 (85KM)? Maksymalny udzwig podnośnika wynosi 1800kg. Wykorzystywany głownie będzie do odśnieżania.
      Pozdrawiam