Skocz do zawartości
Bartkowskii

T25 i kosiarka dyskowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    1203

Kosić w miarę normalną łąkę to by od biedy dał rady ale też na styk. Dyskowa idzie lekko ale do koszenia potrzebna jest duża prędkość bo będzie ją zapychać. Rotacyjną jak ciągnik nie daje rady to można jechać wolniej i przerobi a z dyskową tak się nie da.

Gorszy problem to masa takiej kosiarki. Podniesiesz 2 metrową dyskową do transportu to Ci Władimira na bok przewali jeśli w ogóle da rady podnieść.

Tak więc albo musisz mieś większy ciągnik albo dyskową max 1,6m.

corrado    243

Trochę problematyczne, o ile podnieść jak masz zdrową pompę i sprawną resztę da sobie radę. W lewe koło balas. O tyle problem jak zwykle jedno stopniowe sprzęgło i te obroty. Od biedy da radę ale różowo nie będzie.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoleeeq
      Witam, mam problem z podnośnikiem w t25 traktor byl nie uzywany przez 2lata, nalałem świeżego oleju po wielu probach podnosnik zaczął dzialac ale ustalem na podnosniku i juz nie podnosi i bardzo powoli sie opuszczał. Czy wymiana pompy załatwiła by sprawę ? Wazne 
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez jaro606
      Witam was. Zbliza sie czas wymiany olejów w moim władku. Mam do was kilka pytań:
      1. Ile litrów oleju wlać do silnika?
      2. Ile oleju wlać do skrzyni biegów?
      3. Jaki olej do skrzyni biegów dać?
      Dzięki z góry.
    • Przez Pawel0418
      Witam, sprawa wygląda następująco potrzebuje porad co do dobrania siłownika do t25a do wspomagania proszę o jakieś linki do kupna siłownik mam taki na oku niby od mtz i bizona do wspomagania cena 130zł i właśnie potrzebuje pomocy z tymi siłownikami
      Mam obecnie siłownik ale jest on źle dobrany, jest za długi i jak robię pół obrotu kier. to koła są skręcona na maxa