Polecane posty

kacpex8    0

Witam
Mam problem z prasą jd 545 a mianowicie gdy ustawie rozmiar beli na tym przesuwnym pod prawą osłoną na nr 5 to prasa zaczyna mi owijać już przy nr 3 gdy pokaze się na wskaźniku a gdy dojdzie do 5 owija drugi raz sznurek. Jak to panowie rozwiązać?
PS. Jaki nr odpowiada rozmiarowi beli ??
PS 2. Ma ktoś może instrukcję obsługi tej prasy ?
Pozdrawiam

Edytowano przez kacpex8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ci nikt nie przestawil umnie jest po prostu to na lince wiec to tylko orientacyjnie bardziej rozmiar beli bo zawsze ktos mogl to przestawic a z tym owijaniem to sprawdz sobie takie zapatki przy sterowaniu owijaniem sa mysle ze ktoras ciezko chodzi albo sprezyka slaba czy pekla kiedys tez tak mialem i gdy tylko napiol sie pasek od pompki to owijala sznurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam mam pytanie do posiadaczy prasy NH BR 6090. Czy korzystacie z owijanie sznurkiem ? Jak się sprawuje ? 
      Pozdrawiam.
    • Przez MichaDomagaa
      Witam
      Mam problem z prasa john dere 550 chodzi ze przy owjianiu sznurkiem zczyna normalnie srodniek tez ok a pod koniec z jedne strony nawija znacnzie wiecej sznurka da sie to jakos wyregulowac nawet do 10 razy owijnie tak jak by w jednym miejscu a nieraz nawet za bolem .
      Ktoś mial podobny problem ?
    • Przez PiotrJanicki
      witam posiada ktoś z was prese new Holland 644? wie ktoś jak założyć sznurek? proszę o pomoc
    • Przez zydor
      Coś mi zaczęło chodzić po głowie; w gospodarstwie jest jeden ciągnik z ładowaczem, sianokiszonki robię góra czterdzieści balotów rocznie i to jeszcze na dwa trzy razy - więc jednorazowo dziesięć  dwanaście sztuk, Klient dla usługodawcy ze mnie żaden, oczywiście ktoś tam przyjedzie i mi to owinie ale nie zawsze  wtedy gdy ja potrzebuję; wymyśliłem sobie owijarkę na silnik elektryczny od Babińskiego - mało tego, w tej chwili na olx jedna i cena koło 6kzł. Teraz pytanie zasadnicze czy jak kupię owijarkę stacjonarną jakąś tosię czy inną używkę ( można wyrwać nawet koło 3 tysi)  i postawię ja na równej nawierzchni to niesprzęgnięta  do ciągnika da radę owijać ( nie wywróci się itp); oczywiście zasilanie olejowe na przedłużonych przewodach będę podpinał każdorazowo - wiem jest to upierdliwe i dla Was niewygodne na dłuższą metę męczące ale czy owijarka niesprzęgnięta z ciągnikiem mechanicznie da radę owijać, zdejmuję i ładuję sam.
      pozdr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj