Skocz do zawartości
apokalipto

nieszczelny orbitrol ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
apokalipto    1

Mam pytanie w swoim 3p mam wspomaganie z koła rozrządu i od jakiegoś czasu wyrzuca mi olej przez kolumnę kierowniczą. co może być przyczyną ? orbitrol nieszczelny czy co ? trzeba go wymienić ?? czy regenerować.  dodam że całe zegary są mokre od oleju.

Pigmei    190

Wymień pierścień uszczelniający na wałku w orbitrolu, prosta naprawa i tania którą mżna samemu wykonać, bez kończenia szkół wyższych ^^

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    273

Po prostu uważaj abyś innych uszczelniaczy nie uszkodził  sobie.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

seweryn20    783

Zaznacz sobie dla pewności ułożenie części, niby nie jest to potrzebne ale lepiej niech jest tak jak było przez lata, uważaj bo w jednym z otworów po śrubie może być kulka i pręcik. To zaworek zwrotny. Pamiętaj gdzie był i w jakiej kolejności powkładane. Jeśli będziesz wymieniał oringi na pierścieniu zębatki zakładaj takie same, dokręcaj równi, stopniowa. Grubszych nie ściśnie i kierownica po odpaleniu połamie ci palce. I wiadomo perfekcyjna czystość.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

michal8011    7

Szkoda roboty. Kup nowy bo nawet jak go rozbierzesz i poskładasz jak książka pisze to za niedługo puści bo ma już duże przecieki wewnątrz.

seweryn20    783

Bzdury opowiadasz. Orbitrol prawidłowo eksploatowany potrzebuje kupę lat żeby się zużyć, jakakolwiek nieszczelność wewnątrz nie ma nic do wycieków na zewnątrz  a wymienić sam uszczelniacz prosto i koszt kilku do kilkunastu zł.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

tomek73    227

Dokładnie, sam robiłem  kiedyś w MF 188  3 razy rozbierałem bo źle złożyłem, nie wiem od czego to zależało, bo sam kierownicą kręcił, ale  chodził potem z 3 lata  bez problemu, póki nie sprzedałem.

Spróbować zawsze można to najtaniej, plus  stysfakcja.

corrado    273

Uda się się uda, najwyżej parę razy rozłożysz i złożysz ale zawsze taniej i jeszcze sporo pochodzi.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam  pewne pytanie otóż co się reguluje tą srubką?
      Dziekuje za odpowiedz 

• Przez Marionos
      Witam.
      Zacząłem składać skrzynie od Ursusa 4011. Okazuje się że wałek pośredni jest mocno przesunięty do przodu. Ok. 5 mm, łożysko 6310 jest wysunięte z oprawy a koło obrotów niezależnych lekko trze o obudowę. Czy w tej sytuacji trzeba zastosować jakieś dystanse? Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
      Pozdrawiam.

• Przez miles3147
      Witam. Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na przesmarowanie krzyżaków w przednim napędzie? Do jednego może i jakoś jest dostęp ale do drugiego w żaden sposób.
    • Przez Tomon007
      Witam . Da rade wyjac walek tylnego mostu bez sciagania skrzyni ? Sa tam 2 lozyska i przy drugim nie wiem jak je wyjac . Wysylam 2 zdjecia o jaki walek chodzi i zaznaczylem strzalka czy mozna wyjac w te strone . Z gory dziekuje i pozdrawiam 

• Przez kuba17425
      WITAM 
      kupiłem filtr powietrza do ursusa c 330 m i nie wiem czy do u góry w tym grzybku ( to się chyba nazywa cylkon ) leje się olej ?
      wiem że na dole się leje ale ostatnio znajomy mi powiedział że u góry też się leje i nie wiem czy lać czy nie pomocy !
      a czy filtr orginalny różni się od podróbki bo orginał jest droższy o 100zł i jak wam się one sprawują 
      z góry dzięki za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.