areczek00095

Podłączenie tura Silver 100.4

Polecane posty

Panowie, mam podłączony tur pod wyjście z tylu, problem polega na tym że czasami niewiadomo czemu tur wolno pracuje, wolno podnosi i nie chce opuszczać. Dźwignia od danego wyjścia włączona jest na Maxa. Dziwny mam yoistick i linki są trochę długie ale naciągnięte na Max. Chciałbym podłączyć rozdzielacz bezpośrednio pod pompę ale nie bardzo wiem jak. Z rozdzielacza są dwa węże, zasilający i spływ. I sam nie wiem czy problem jest w yoisticku czy w rozdzielaczu. Możliwe żeby rozdzielacz się przytkal? Zdjęcie poniżej jak wpiete są węże. Z to wąż zasilający który idzie też do gniazda z tylu i S to spływ który podłączony jest od spodu. Czekam na jakieś cenne informacje. Pozdrawiam

post-125022-0-18601900-1496695153_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pajej
      Jak w temacie nie włącza mi sie przedni napęd (mam elektrohydrauliczny włącznik) jak go zgasze to po chwili gdy zejdzie ciśnienie to kontrolka od napędu zapala sie . pu uruchomieniu ciągnika zaraz gaśnie. Nie wiem jak jest w same , ale w fordzie mam tak że jak prąd nie dochodzi (spalił mi sie bezpiecznik) to napęd działa cały czas. Jak jest w same, i gdzie szukac elektrozaworu który tym steruje? który bezpiecznik jest od napędu?
    • Przez mmaarrcciinn
      Sprzedam maskę do ciągnika Lamborghini Lampo/ Same Roller
    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić pług obracamy do Silvera 90 z 2001r , lepiej kupić 3 czy 3 +1 ziemią bez pagórków 3 4 klasa takie coś znalazłem  https://www.olx.pl/oferta/plug-gregoire-besson-3-1-overemu-kverneland-kuhn-master-hauard-CID757-IDtB0t1.html 
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-4-skibowy-ibis-l-3-1-CID757-IDswVPn.html
      https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-li-plugi-obrotowy-CID757-IDweNfF.html
    • Przez Or6i
      Witam mam problem, prawdopodobnie urwała mi się linki skrzyni biegów. Wie ktoś może jak ja wymienić w Same Antares 130 chodzi o to czy duzo z tym roboty i czy da radę bez zdejmowania kabiny?
    • Przez Dreeg991
      Witam serdecznie. Piszę do was z takim zapytaniem czy nie posiada ktoś z was może katalogu do ciągnika rolniczego Same Saturno SY gdyż nie mogę nigdzie takiego znaleźć. Prosiłbym o pomoc jeśli ktoś by taki posiadał. Dziękuję 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.