Skocz do zawartości
areczek00095

Podłączenie tura Silver 100.4

Polecane posty

Panowie, mam podłączony tur pod wyjście z tylu, problem polega na tym że czasami niewiadomo czemu tur wolno pracuje, wolno podnosi i nie chce opuszczać. Dźwignia od danego wyjścia włączona jest na Maxa. Dziwny mam yoistick i linki są trochę długie ale naciągnięte na Max. Chciałbym podłączyć rozdzielacz bezpośrednio pod pompę ale nie bardzo wiem jak. Z rozdzielacza są dwa węże, zasilający i spływ. I sam nie wiem czy problem jest w yoisticku czy w rozdzielaczu. Możliwe żeby rozdzielacz się przytkal? Zdjęcie poniżej jak wpiete są węże. Z to wąż zasilający który idzie też do gniazda z tylu i S to spływ który podłączony jest od spodu. Czekam na jakieś cenne informacje. Pozdrawiam

post-125022-0-18601900-1496695153_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dziad2009
      Witam mam pyt co to za kontrolka niżej na zdjęciu Same titan 160 z 1993r .Po dłuższym przytrzymaniu sprzęgła wyłącza mi biegi i muszę odpalać na nowo. kontolka zapaliła się po wycieku oleju ze skrzyni pękł mi wąż od hydropaku olej uzupełniłem ale bład jest dalej ,czy ktoś ma pojęcie o co chodzi i czy ta kontrolka ma związek z tymi biegami dodam że na automacie jeżdzi i do tyłu i do przodu.Prosze o pomoc bo trochę mnie to martwi .  traktor mam od pazdziernika i jak na razie nic sie nie działo .

• Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna.
    • Przez Andre8989
      Witam! Mam problem z podnośnikiem w same explorer 90 2001r. wolno podnosi ramiona niezależnie od obrotów opadają normalnie, podczas podnoszenia silnik bardzo ciężko pracuje. Same ma rozdzielacz od hydrauliki zewnętrznej na zewnątrz i z niego wchodzi przewód do plecaka. Miał może ktoś podobny problem? 
    • Przez kisiol
      Witam. Może ktoś dysponuje opisem kodów do tego modelu Same Explorer 100 rok 2007. Wyświetlają się błędy I 25 , I 39.
    • Przez grzywka87
      Witam. Mój Same Rubin 135 nie chce jeździć. Wyświetla błąd transmsion alarm 081. Od czego zacząć? Gdzie szukać usterki?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.