rolnik200m

ZMBM Kobylin

Polecane posty

rolnik200m    45

Chciałbym Was się zapytać coś o ZMBM KOBYLIN

- Czy mają zdrowe cielaki

- Czy mają drogie cielaki

- Czy to rzetelna firma

- Kiedy mają dostawy cielaków

 Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31

witam, raz od nich wzięłem cielaki i nigdy więcej nie wezmę, ceny mają normalne ale cielaki mi bardzo chorowały, jak dla mnie firma mało rzetelna, zdecydowanie polecam firmę pana Sylwestra Woźnieckiego ze Szczeglina, mają bardzo ładne cielaki, zdrowe, można kontraktować cielaki bez wkładu finansowego z własnej strony na przyzwoitych warunkach i przede wszystkim bardzo rzetelna firma i z dobrą opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

To mówicie że lipa z tym Kobylinem. Może się przejadę do nich za miesiąc i sam stwierdzę co tam mają

Z tym panem Sylwestrem Woźnickim rolnik2102 to mówisz że ma porządny towar a czy ma transport ma i to jest ode mnie strasznie daleko jakieś 130km lub trochę więcej czyli we 2 strony 260km wyrwało by ładnie za paliwo.

 


Interesowało by mnie bardziej coś z okolic łódzkiego nawet jakieś targi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31

oni na terenie całego kraju rozworzą, do mnie tez maja 140km i bez problemu przywożą, wejdź w moja galerie i tam są zdjęcia byczków od niego, a transportu oni nie liczą bo jest za darmo tak że dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

Na sześć cielaków kupionych w Kobylinie trzy wyciągnęły kopyta, jeden po dwóch latach miał 550kg a dwa pozostale nieco ponad 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Jak chcesz dobre cielaki to szukaj na południu. Fakt dobry cielak tam kosztuje ale kupuje już cielaki z Podkarpacia jakieś 4 lata i jak do tej pory większych problemów z nimi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Wiesz ale do Podkarpacia to byłbym miał jakieś 290-300km szukam coś bliższego. Najlepiej łódzkie lub jakieś okolice pobocznych województw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Potwierdzam, cielęta z małopolski i podkarpacia jedne z lepszych jakie można znaleźć, rosną i nie chorują, choć też zależy gdzie sie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Wiem ,że cielęta te są zdrowe bo mój kolega sprowadził sobie 5szt. i jak sprzedawał miały 800kg ,ale miał też tak że kupił i mu zdechły. Ja szukam coś z łódzkiego bo sam osobiście mógłbym zobaczyć te cielaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45
13 godzin temu, MichałDeręgowski napisał:

nie kupujcie cieląt z kobylina chyba ze komuś padlina potrzebna

no i jak tam z tym kobylinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez lukasz2623
      Szukam czegoś dobrego, nie drogiego do wypalania rogów. Polecicie coś?
      Plus dodatkowe pytanie.. w jakim wieku wypalacie?
    • Przez ukaszKruszyna
      Cześć! Ostatnio trafiłem na młóto browarniane w paszy dla bydła. Wiecie może jak wpływa na wartość odżywczą? Chciałbym spróbować wprowadzić to u moich krów, które niedługo będą się cielić i w szukam informacji oraz sprawdzonego dostawcy.
    • Przez raven18
      Hej, da się zmienić ilość obornika w programie internaw bo w rzeczywistości mam go dużo mniej. Program liczy około 17 ton na głębokiej ściółce na 1DJP, to jakiś kosmos bo mam max 10 ton (licząc ilość wywiezionych rozrzutników 3,5 tonowych). Teoretycznie nie przekraczam max dawki azotu na działkach ale bardzo mało brakuje.   
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj